Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dwie strzelaniny w USA. Trzy osoby nie żyją

0
Podziel się:

W Detroit mężczyzna otworzył ogień w komisariacie. W Port Orchard napastnik strzelał do klientów supermarketu.

Dwie strzelaniny w USA. Trzy osoby nie żyją
(PAP/EPA)

*Kolejne dwie strzelaniny w Stanach Zjednoczonych - jedna przed supermarketem w stanie Waszyngton, druga w komisariacie policji w Detroit. Dziewięć osób zostało *

postrzelonych, trzy z nich nie żyją.

Do komisariatu w Detroit wszedł mężczyzna, który zaczął strzelać do policjantów. _ - Zapanował totalny chaos. To było piekło - _relacjonuje szef policji Ralf Godbee. _ - Na szczęście policjanci zachowali zimną krew. Napastnik został zabity. Rannych zostało czterech policjantów. _

Druga strzelanina miała miejsce w Port Orchard w stanie Waszyngton. Policjanci próbowali zatrzymać podejrzanie zachowującego się mężczyznę na parkingu przed supermarketem Walmart.

Ten zaczął jednak uciekać strzelając do oficerów. Dwóch policjantów zostało rannych, mężczyzna został zabity. W strzelaninie zginęła również młoda kobieta. W tej chwili nie wiadomo, czy miała jakiekolwiek związki z napastnikiem czy była przypadkową ofiarą.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/53/t79413.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/uczen;wzial;23;zakladnikow;w;wisconsin;postrzelil;sie,152,0,725400.html) Uczeń wziął 23 zakładników w Wisconsin. Postrzelił się Ustalono tożsamość nastolatka, ale nie są znane motywy, które kierowały jego działaniem.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/187/t89531.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/usa;trzy;osoby;zginely;w;strzelaninie;w;waszyngtonie,205,0,604621.html) USA: Trzy osoby zginęły w strzelaninie w Waszyngtonie Sprawca jechał samochodem i strzelał do grupy ludzi na ulicy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/230/t49382.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/700;policjantow;w;ochronie;nowego;wtc,107,0,756843.html) 700 policjantów w ochronie nowego WTC Nowy York jest ciągle celem numer jeden dla terrorystów. Stąd ochrona dla wieży.
KOMENTARZE
(0)