Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Dziadek Mróz wręczy prezenty przez okno

0
Podziel się:

Alpiniści z Witebska zaproponowali Białorusinom niezwykły sposób dostarczania noworocznych prezentów. Przebrani za Dziadka Mroza będą wchodzić przez okna.

Dziadek Mróz wręczy prezenty przez okno
(jdeeringdavis)

Niezwykły sposób dostarczania noworocznych prezentów zaproponowali Białorusinom alpiniści z Witebska. Przebrani za Dziadka Mroza będą wręczać podarunki przez okno - informuje białoruski dziennik Zwiazda.

_ Znudziły się wam banalne prezenty? Chcecie zaskoczyć bliską osobę oryginalnym i niezapomnianym podarunkiem? Marzycie o podbiciu serca ukochanego człowieka niezwykłym uczynkiem? Opuścimy się do okna na dowolnym piętrze i wręczymy prezent z najlepszymi życzeniami w waszym imieniu _ - zapewniają alpiniści.

Koszt usługi zależy od wysokości budynku, w jakim znajduje się mieszkanie, oraz od piętra.

Najodważniejszym alpiniści proponują osobiste wcielenie się w latającego Dziadka Mroza - oczywiście pod swoją kontrolą.

Jak wynika ze zdjęcia zamieszczonego w _ Zwiaździe _, Dziadek Mróz będzie miał gęstą, białą brodę i będzie ubrany w tradycyjny czerwony strój z białym futerkiem oraz... walonki.

Dziadek Mróz jest świeckim odpowiednikiem Świętego Mikołaja, spopularyzowanym na terenie b. ZSRR w czasach sowieckich. Prezenty wręcza w sylwestra. Za jego oficjalną rezydencję uważa się miasto Wielki Ustiug w północnej Rosji, ale ma też swoją siedzibę na Białorusi, w Puszczy Białowieskiej.

Czytaj więcej w Money.pl

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)