Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Eksplozja w Pradze. Już badają przyczyny

0
Podziel się:

W czeskiej Pradze trwają analizy przyczyn wczorajszej silnej eksplozji gazu. Rannych zostało ponad 30 osób w tym jedna ciężko.

Eksplozja w Pradze. Już badają przyczyny
(JaguarJulie/CC/Flickr)

W czeskiej Pradze trwają analizy przyczyn wczorajszej silnej eksplozji gazu. Rannych zostało ponad 30 osób w tym jedna ciężko. Miejsce, w którym doszło do wybuchu oraz okoliczne ulice są nadal zamknięte.

Całą noc strażacy usuwali skutki wypadku. Specjalna ekipa zabezpiecza uszkodzoną eksplozją kamienicę. O tym czy zostanie ona wyremontowana lub wyburzona zadecydują w najbliższych dniach specjaliści od statyki budynków.

W pobliżu miejsca wybuchu w promieniu kilkudziesięciu metrów sprawdzane są wszystkie instalacje gazownicze. W szpitalu przebywa jedynie jeden, najbardziej poszkodowany pacjent. Jego życiu nic nie zagraża. Ruch samochodów i tramwajów w pobliżu miejsca eksplozji jest nadal ograniczony. Policja wykluczyła, że wybuch mógł być efektem działań terrorystów.

Czytaj więcej w Money.pl
Eksplozja na autostradzie. Dziesiątki zabitych Dwadzieścia osób poniosło śmierć, a 14 odniosło obrażenia dzisiaj w rezultacie eksplozji i pożaru wynikłych po kolizji samochodu cysterny z ciężarówką.
Tragiczna eksplozja amunicji. Są ofiary i ranni Do wypadku doszło w zakładzie wojskowym, w którym składowane było 10 ton amunicji. W wyniku wybuchu powstał krater o głębokości 4 metrów.
Eksplozja w centrum Pragi. Wysadziło budynek Ulica Divadelni, gdzie doszło do wybuchu, jest pokryta gruzami i została odgrodzona przez policję.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)