Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ellen DeGeneres wystąpi na gali Oscarów

0
Podziel się

Gospodynią gali 55-letnia prezenterka talk-show była już przed sześcioma laty.

Ellen DeGeneres wystąpi na gali Oscarów
(Alan Light/CC/Flickr)
bErdGHuJ

Aktorka, prezenterka telewizyjna i komik Ellen DeGeneres poprowadzi przyszłoroczną, 86. ceremonię wręczenia Oscarów - ogłosiła Amerykańska Akademia Sztuki Filmowej. W roli prowadzącej tę galę DeGeneres zadebiutowała już w 2007 roku.

_ - Jestem taka podekscytowana, po raz drugi będę prowadzić ceremonię wręczenia Oscarów. Jak to mówią: do trzech razy sztuka _ - napisała DeGeneres w oficjalnym oświadczeniu.

Gospodynią oscarowej gali 55-letnia prezenterka talk-show _ The Ellen DeGeneres Show _ była już przed sześcioma laty. Została wówczas wyróżniona nagrodą Grammy ze to, że jako prowadząca zerwała z tradycyjnym sposobem prowadzenia ceremonii i wprowadziła do niej lżejsze, komediowe akcenty: wkradała się między ludzi zgromadzonych na widowni, a nawet wręczyła reżyserowi Martinowi Scorsese scenariusz własnego autorstwa.

bErdGHuL

Ellen DeGeneres i Whoopi Goldberg to jak dotąd jedyne kobiety prowadzące galę w liczącej ponad 80 lat historii Oscarów. Goldberg w roli prowadzącej wystąpiła już czterokrotnie, ostatnio w 2002 roku.

Ubiegłoroczną ceremonię prowadził Seth MacFarlane, aktor komediowy i twórca animowanego serialu _ Głowa rodziny _ (Family Guy). Jego wystąpienie okazało się hitem pod względem oglądalności, jednak wywołało mieszane reakcje z powodu często obraźliwego humoru i prowokacyjnych numerów taneczno-wokalnych.

86. ceremonia przyznania Oscarów odbędzie się 2 marca. W Stanach Zjednoczonych będzie transmitowana na żywo przez stację ABC.

Czytaj więcej w Money.pl
Melissa McCarthy najlepszą aktorką komediową dekady Nominowana do Oscara za rolę w przebojowych _ Druhnach _ gwiazda wyprzedziła laureatki tej nagrody - Meryl Streep i Sandrę Bullock.
"Śnieżka" - niemy film w rytmie flamenco Najnowsza wersja słynnej bajki zdobyła 10 statuetek Goya. Obraz ten jest także oficjalnym hiszpańskim kandydatem do Oscara.
Nie jest pięknością i wiele przez to zyskuje Wyrazista uroda Juliette Lewis i jej zamiłowanie do oryginalnych strojów czynią ją stałą bywalczynią plebiscytów na najgorzej ubraną gwiazdę.
bErdGHvm
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)