Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Estonia: Strzelanina w ministerstwie obrony

0
Podziel się:

W ministerstwie obrony Estonii doszło dziś do strzelaniny. Wszystkich pracowników ewakuowano z budynku.

Estonia: Strzelanina w ministerstwie obrony
(PAP/EPA)

W ministerstwie obrony Estonii doszło dziś do strzelaniny. Wszystkich pracowników ewakuowano z budynku - poinformowały władze. Według agencji BNS w ministerstwie słychać było także eksplozję.

Rzecznik estońskiego rządu Martin Jasko oświadczył, że ewakuowano wszystkich pracowników, a wokół budynku w centrum Tallinna utworzono policyjny kordon. Do budynku wtargnął napastnik. Wziął dwóch zakładników, ale udało się ich odbić. Napastnik odebrał sobie życie. Na razie nie wiadomo, czego chciał.

Rzeczniczka policji Aleksandra Solntseva, na którą powołuje się BNS, zapewniła, że z budynku nie wyniesiono żadnych ofiar i nie ma informacji o poszkodowanych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/93/t153181.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dramat;w;norwegii;wstrzasajaca;relacja;swiadka,218,0,879834.html) Przeżył masakrę w Norwegii. Wstrząsająca relacja - _ Mówił: nie bójcie się, bądźcie spokojni, przyszedłem was uratować _ - mówi Norweg polskiego pochodzenia, który przeżył strzelaninę.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/39/t134695.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/strzelanina;w;wojsku;kapral;zabil;kolegow,96,0,865376.html) Strzelanina w wojsku. Kapral zabił kolegów Co najmniej trzech żołnierzy zginęło, a dwóch zostało rannych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t138257.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dziewiec;ofiar;strzelaniny;w;bazie;isaf,198,0,818886.html) Dziewięć ofiar strzelaniny w bazie ISAF Zginęło ośmiu żołnierzy i pracownik kontraktowy. Strzelał pilot afgańskich sił powietrznych.

http://www.money.pl/forum/temat,30,2854500,2854500,15,0,breivik;odmawia;ujawnienia;czy;mial;wspolnikow.html

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)