Notowania

euro 2012
19.04.2012 18:15

Euro 2012: Ukraina zapewnia, że będą miejsca noclegowe

- Każdy kibic znajdzie dla siebie nocleg w odpowiedniej cenie - obiecuje dyrektor Euro 2012 na Ukrainie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PRESS PHOTO CENTER/East News)

*- Każdy kibic znajdzie dla siebie nocleg w odpowiedniej cenie - obiecuje dyrektor Euro 2012 na Ukrainie. Nowe miejsca hotelowe powinny pojawić się na rynku w najbliższym czasie. *

Jedna z firm turystycznych współpracujących z organizatorami Mistrzostw zarezerwowała zbyt dużą liczbę miejsc noclegowych dla -tak zwanej- _ rodziny UEFA _, czyli współpracowników tej organizacji, działaczy piłkarskich, dziennikarzy i innych osób towarzyszących reprezentacjom. Średnio na Ukrainie liczba ta okazała się dwa razy większa niż potrzeba.

Dyrektor Euro 2012 na Ukrainie Markijan Łubkiwski powiedział, że teraz te miejsca znajdą się na rynku w wolnej sprzedaży. - _ Po tym, jak zobaczyliśmy, że te miejsca nie są potrzebne, one znalazły się na rynku. Dziś mamy tysiące pokoi w hotelach różnej kategorii, w tym i jedno-, dwu- i trzygwiazdkowych dla kibiców. Chodzi także o akademiki, sanatoria i ośrodki wypoczynkowe _ - zapewnił.

Na te miejsca noclegowe trzeba jednak jeszcze trochę poczekać ponieważ dopiero pojawiają się na rynku. Najlepiej szukać ich bezpośrednio na stronach internetowych hoteli. Można także skorzystać z pomocy 2 firm akredytowanych przy UEFA.

Czytaj więcej o przygotowaniach do Euro 2012
To niepewna inwestycja. Kraj straci miliardy? Zainwestowane środki na pewno nie zwrócą się podczas Euro 2012.
Ten system pozwoli dorobić na Euro 2012 Każdy będzie mógł wynająć mieszkanie kibicom, którzy przyjadą na mistrzostwa w ramach internetowego systemu rezerwacji.
Wojny kibiców. Co nam grozi podczas Euro Wybryki polskich chuliganów to nie jedyne zagrożenie. Burdami kończą się mecze Niemców, Holendrów i Anglików. Serbowie nie czekają nawet na pierwszy gwizdek sędziego
Tagi: euro 2012, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz