Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
bojkot euro 2012
28.04.2012 16:53

Euro 2012 zagrożone? Niemcy chcą bojkotu imprezy

Szef SPD wyraził ponadto swoje wątpliwości co do dalszego rozwoju stosunków Unii Europejskiej z Ukrainą.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Jan Kucharzyk/East News)

Szef największej niemieckiej partii opozycyjnej, SPD, Sigmar Gabriel wezwał dziś wszystkich polityków w swoim kraju do bojkotu piłkarskich mistrzostw Europy 2012 na Ukrainie.

_ - Politycy muszą uważać, gdyż mogą stać się klakierami reżimu. Będą być może siedzieli na stadionach obok dyrektorów więzień i pracowników tajnej policji _ - powiedział Gabriel w wywiadzie dla gazety _ Bild am Sonntag _, dodając: _ W razie wątpliwości nie powinno się jechać na Ukrainę _.

Szef SPD wyraził ponadto swoje wątpliwości co do dalszego rozwoju stosunków Unii Europejskiej z Ukrainą. _ - Dopóki na Ukrainie trzyma się ludzi z powodów politycznych w więzieniach, tak długo nie można utrzymywać normalnych stosunków z tym krajem. W tych warunkach nie można ratyfikować umowy o stowarzyszeniu Ukrainy z UE _ - wyjaśnił Gabriel.

Czytaj więcej o Euro 2012
Ta tragedia może zagrażać Euro 2012 Wydarzenia na Ukrainie budzą także niepokój Polski, ze względu na zbliżające się EURO 2012 - oświadczył Bronisław Komorowski.
Coraz więcej ofiar zamachu na Ukrainie Cały czas docierają nowe informacje o rannych. Jest wśród nich dziewięcioro dzieci.
Zapłacą za budowę dróg, ale stawiają warunki _ Nie jesteśmy w stanie zmusić firm, żeby płaciły podwykonawcom. Możemy ich dyscyplinować werbalnie. _
Tagi: bojkot euro 2012, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz