Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
facebook na giełdzie
27.03.2012 11:17

Facebook. Zmarła podczas czatowania

31-letnia Tajwanka popełniła samobójstwo, wdychając trujące opary podczas czatowania z kilkorgiem przyjaciół na Facebooku.

Podziel się
Dodaj komentarz
(gmutlu/iStockphoto)

31-letnia Tajwanka popełniła samobójstwo, wdychając trujące opary podczas czatowania z kilkorgiem przyjaciół na Facebooku. Choć było jasne, że kobieta odbiera sobie życie, żaden z jej przyjaciół nie zaalarmował pogotowia, czy policji.

Policja poinformowała, że Claire Lin zabiła się we własne urodziny. Zapisy na Facebooku wskazują, że czatowała z dziewięciorgiem przyjaciół, informując ich o swoim zamiarze. Na zdjęciach, które przesłała ze swojej komórki na portal społecznościowy, widać węgle żarzące się na grillu i pokój spowity dymem.

Czat samobójczyni trwał 67 minut. Rodzina zmarłej bardzo ubolewa, że nikt z przyjaciół nie spróbował przyjść młodej kobiecie z pomocą.

Czytaj więcej w Money.pl
Facebook i nasza klasa psują związek, oto dowody Są źródłem nie tylko powodów do zazdrości, ale i stresu oraz napięcia w relacjach partnerskich.
Na Facebooku liczy się tylko zdjęcie Profile na portalach społecznościowych oceniamy na podstawie fotek. Tekst w zasadzie nie ma większego znaczenia. Tak przynajmniej twierdzą amerykańscy naukowcy.
Pijani kierowcy to jeszcze nic. Ci są znacze gorsi Ani alkohol, ani narkotyki nie przyczyniają się do tylu wypadków drogowych co najpopularniejszy obecnie internetowy serwis społecznościowy - dowodzą brytyjscy naukowcy.
Tagi: facebook na giełdzie, facebook, social media, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz