Notowania

Izrael się mści. Zbombardował Strefę Gazy

Izraelska armia twierdzi, że zaatakowała obiekty palestyńskich sił zbrojnych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Izraelskie lotnictwo zaatakowało dziś w nocy wybrane cele w Strefie Gazy. Jak poinformował rzecznik izraelskiej armii, ostrzelanych zostało wiele obiektów palestyńskich organizacji zbrojnych. *

Zaatakowane zostały m.in dwa obozy szkoleniowe w pobliżu miasta Gaza oraz tunel w pobliżu Rafah przy granicy z Egiptem, przez który przemycana jest broń. Nie ma informacji o ofiarach izraelskich ataków.

W Jerozolimie eksplodowała wczoraj bomba, podłożona prawdopodobnie przez palestyńskich ekstremistów na przystanku autobusowym. Na skutek wybuchu zginęła jedna osoba, a kolejnych 40 zostało rannych. Był to pierwszy tak poważny zamach w Jerozolimie od siedmiu lat. Premier Izraela Banjamin Netanjahu zapowiedział odwet.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁ ZAMACH W IZRAELU:

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/107/t93803.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/naloty;na;strefe;gazy;zemsta;za;ataki;rakietowe,7,0,605447.html) Naloty na Strefę Gazy zemstą za ataki rakietowe Izraelskie lotnictwo dokonało w nocy co najmniej 13 ataków. Oficjalnie celem były składy i fabryki broni.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/9/t135945.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wielki;wybuch;w;jerozolimie;jest;wielu;rannych,89,0,799321.html) Wielki wybuch w Jerozolimie. Jest wielu rannych Do eksplozji doszło przed dworcem autobusowym, w żydowskiej części miasta. Bombę podłożono w budce telefonicznej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/111/t80495.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/izrael;ostrzelany;mozdzierzem;ze;strefy;gazy,240,0,796912.html) Izrael ostrzelany moździerzem ze Strefy Gazy Na państwo żydowskie spadły 54 pociski. Czołgi ostrzelały w odwecie Palestynę.
Tagi: stosunki izrael-palestyna, jerozolima, bomba, strefa gazy, izrael, samoloty, nalot, terroryzm, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz