Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory prezydenckie 2010
19.05.2010 19:36

Jarosław Kaczyński w sobotę rozpocznie kampanię

Ma wtedy wygłosić przemówienie programowe.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Według rzecznika sztabu Pawła Poncyliusza kandydat PiS * *na Placu Teatralnym w Warszawie *wygłosi programowe przemówienie, które będzie motywem przewodnim dalszej kampanii.*

[

]( http://www.money.pl/wybory2010/ )Po katastrofie 10 kwietniaJarosław Kaczyńskiunikał większych publicznych wystąpień. Podziękował wszystkim, którzy swoimi podpisami udzielili poparcia jego kandydaturze, udzielił kilku wywiadów i wygłosił internetowe przesłanie do Rosjan. Spotkał się też ze swoimi zwolennikami z warszawskiego komitetu poparcia, którzy podpisali deklarację _ Polska jest najważniejsza _.

Jako kandydat na prezydenta Jarosław Kaczyński podkreśla wolę współpracy i gotowość do kompromisu w sprawach najważniejszych dla Polski. Nie chce też mówić o IV Rzeczpospolitej, którą zaliczył ostatnio do pojęć budujących konflikt.

Zdaniem Pawła Poncyliusza, już z tych wypowiedzi można dowiedzieć się, jak Jarosław Kaczyński wyobraża sobie swoją prezydenturę.

POSŁUCHAJ PAWŁA PONCYLIUSZA:

źródło: IAR

Po sobotniej konwencji kandydat PiS ruszy w Polskę na spotkania z wyborcami. Bezpośrednie kontakty bardzo pozytywnie wpływają na odbiór Jarosława Kaczyńskiego, który zdaniem Pawła Poncyliusza _ bez filtra medialnego _ zawsze tylko zyskuje. Jarosław Kaczyński ma odwiedzić głównie mniejsze miejscowości, w których politycy rzadziej bywają. Szlaku wyborczego prezesa PiS rzecznik sztabu nie chciał na razie zdradzić.

Tagi: wybory prezydenckie 2010, kaczyński, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz