Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Jaworzno też chce być w grze Monopoly! Głosuj na nasze miasto codziennie!

0
Podziel się

Jaworzno też zamierza powalczyć o miejsce na planszy polskiej wersji gry planszowej Monopoly! Znajdą się na niej 22 miasta. 20 z listy głównej i 2 z tzw. Dzikiej Karty. A na niej jest Jaworzno. Aby tak się stało trzeba głosować na Jaworzno. Najlepiej codziennie!

Jaworzno też chce być w grze Monopoly! Głosuj na nasze miasto codziennie!
bEihunfp

Aby nasze miasto znalazło się na planszy Monopoly Polska należy zarejestrować się na stronie www.monopoly.pl i codziennie oddawać głos na Jaworzno, które znajduje się na tzw. "dzikiej karcie". Rejestrować nie muszą się użytkownicy Facebooka, bowiem logować można się również za pomocą tego serwisu społecznościowego. - O tym zdecydują ich mieszkańcy - wyjaśnia Klaudia Rakowska z biura prasowego Monopoly Polska. - Rusza ogólnopolskie internetowe głosowanie na najwspanialsze miejsca w kraju, o które aż chciałoby się... rozegrać zaciętą partię! Bardzo ważna jest systematyczność głosowania, ponieważ każdego dnia można oddać tylko jeden głos, a o dwa miejsca na planszy rywalizuje w tej kategorii prawie 1400 miejscowości! Dla najbardziej aktywnych uczestników zabawy organizator konkursu przewidział atrakcyjne nagrody. Każdy kto będzie brał udział w zabawie może także oddawać głosy na jedno z sześćdziesięciu miast, które znalazły się na liście głównej, wytypowanej przez organizatorów. Dwadzieścia z największą ilością
głosów znajdzie się na planszy do gry. O miejsca te rywalizują m. in. Kraków, Wrocław, Białystok, Poznań, Sosnowiec, Katowice, Tychy, Gdynia i Szczecin. Zaangażowanie mieszkańców może się przyczynić do tego, że wśród największych polskich miast znajdzie się także Jaworzno. Głosowanie do Monopoly wystartowało! Miasta z woj. śląskiego walczą o polską edycję słynnej gry Co myślicie o takiej inicjatywie? Co nasze miasto mogłoby pokazać na obrazku planszy Monopoly, gdyby się na niej znalazło?

bEihunfS
wiadomości
KOMENTARZE
(0)