Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory prezydenckie 2010
28.06.2010 11:29

Jutro Napieralski powie, kogo poprze w drugiej turze

Szef SLD ogłosi to po posiedzeniu zarządu partii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Przewodniczący SLDGrzegorz Napieralskijutro wieczorem ogłosi decyzję dotyczącą przekazania poparcia w wyborach prezydenckich.

Rzecznik SLD Tomasz Kalita, mówi że decyzja zostanie ogłoszona po zarządzie partii. _ Przewodniczący skonsultuje się z partnerami Sojuszu _- mówi Kalita

*POSŁUCHAJ TOMASZA KALITĘ: *


Kalita dodaje, że po wczorajszej debacie wyraźnie widać, że obaj kandydaci niewiele się od siebie różnią.

*POSŁUCHAJ TOMASZA KALITĘ: *


Spotkanie zarządu SLD planowane jest na jutro na godzinę 18.30. Grzegorz Napieralski już od kilku dni prowadzi rozmowy i konsultacje z wyborcami, a także środowiskami, które udzieliły mu poparcia w I turze wyborów.

Czytaj w Money.pl
*Komorowski popiera szybką prywatyzację *Jarosław Kaczyńskiopowiada się natomiast za zatrzymaniem strategicznych spółek w rękach Skarbu Państwa.
*Białoruska wpadka Kaczyńskiego rozstrzygnęła debatę? * - Chcę być prezydentem wszystkich Polaków - zapowiadał prezes PiS. - Nie ma Polski A, Polski B, ani C, ani D - podkreślał marszałek Sejmu. Jarosław Kaczyński w debacie telewizyjnej spotkał się z kandydatem POBronisławem Komorowskim. Obaj kandydaci - mimo tego, że nie mogli zadawać sobie nawzajem pytań - kilka razy starli się między sobą. Eksperci wskazują na zwycięstwo marszałka Sejmu. Mówią o wpadce prezesa PiS, który powiedział, że o polityce wobec Białorusi, Polska powinna rozmawiać z Moskwą.
Tagi: wybory prezydenckie 2010, poparcie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz