Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kaczyński czyści PiS. Jedna trzecia odpadnie

0
Podziel się:

Jarosław Kaczyński unieważnił listy wyborcze PiS. Zdecydował również, że jego posłowie będą udzielać wywiadów tylko za zgodą Adama Hofmana.

Kaczyński czyści PiS. Jedna trzecia odpadnie
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEKGKFdx

Jarosław Kaczyński unieważnił listy wyborcze PiS. Uznał też, że trzeba wymienić jedną trzecią klubu parlamentarnego. Zdecydował również, że jego posłowie będą udzielać wywiadów tylko za zgodą Adama Hofmana.

Prezes boi się, że partia przegra wybory. Stąd zdecydowane działania - pisze _ Gazeta Wyborcza _. - _ Ostatnie dni były katastrofalne. Najpierw konferencja Zbigniewa Ziobry i Jacka Kurskiego, gdy z zapałem bronili Rydzyka i jego słów o totalitaryzmie w Polsce, a tę sprawę chcieliśmy wyciszyć _ - mówi _ Gazecie _ ważny polityk Prawa i Sprawiedliwości.

Podobno prezes ma też uwagi wobec Tadeusza Cymańskiego, który nieprzygotowany przyszedł do programu Moniki Olejnik, _ Kropki nad I _, oraz Jerzego Polaczka, który nie poradził sobie w dyskusji z Adamem Szejnfeldem w TVN24.

bEKGKFdz

Prezesowi nie spodobały się też propozycje list wyborczych. Po ich przejrzeniu miał powiedzieć: _ Są idealne, jeśli mamy przegrać wybory _. Listy będą więc poprawiane. Zdaniem informatora _ Gazety _, Kaczyński chce się pozbyć aż jednej trzeciej dotychczasowych posłów: _ PiS potrzebuje świeżej krwi _ - mówi anonimowy poseł.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/92/t90204.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nelli;rokita;poza;warszawska;lista;pis,70,0,861254.html) Nelli Rokita poza warszawską listą PiS Najprawdopodobniej żona Jana Marii Rokity wystartuje w wyborach do Sejmu z Krakowa.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/40/t137000.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/demokracja;w;polsce;jest;zagrozona,151,0,860567.html) "Demokracja w Polsce jest zagrożona" Tak opinię wyraża Akademicki Klub Obywatelski im. Lecha Kaczyńskiego w Poznaniu, który protestuje przeciw zmianom ordynacji wyborczej oraz wykorzystywaniu psychiatrii do eliminacji przeciwników politycznych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/37/t136997.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;w;programie;pis;dwa;nowe;wazne;cele,216,0,853720.html) Kaczyński: W programie PiS dwa nowe, ważne cele To suwerenność i wyjście z kryzysu gospodarczego. Poza tym program wyborczy się nie zmienia.
bEKGKFea
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)