Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

"Kaczyński powinien poddać się badaniom"

0
Podziel się:

Były poseł PO wnioskuje o badanie stanu zdrowia psychicznego szefa PiS.

"Kaczyński powinien poddać się badaniom"
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

Poseł niezrzeszony Janusz Palikot wezwał szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego, aby poddał się badaniom i przedstawił raport na temat swojego stanu psychicznego. _ - Plugastwa nie zasługują na komentowanie _ - w ten sposób na słowa Palikota zareagował Jarosław Zieliński (PiS).

Palikot powiedział, że należy w Polsce powrócić do tematu badania zdrowia polityków.

_ - W szczególności Jarosława Kaczyńskiego, bo nie wiadomo do jakich jeszcze konsekwencji społecznych, jakich jeszcze właśnie zabójstw i różnych skandalicznych zachowań dojdzie w wyniku tej atmosfery, tego podpalania, tego chodzenia z pochodniami, tego oskarżania premiera, prezydenta, różnych ludzi w polityce, dojdzie ze strony Jarosława Kaczyńskiego _ - mówił Palikot.

_ - Chcąc uniknąć tego, co wydarzyło się całkiem niedawno w Łodzi, apeluję o to, by Jarosław Kaczyński poddał się takim badaniom, przedstawił wiarygodny raport na temat swojego stanu psychicznego _- powiedział. Według niego _ żaden inny polityk nie sprawia wrażenia osoby z kłopotami psychicznymi, tak jak Jarosław Kaczyński _. _ Mnie się wydaje, że on jest naprawdę groźny _ - stwierdził Palikot.

Zdaniem Palikota Kaczyński _ jest w bardzo trudnym położeniu psychicznym _ i _ wymaga terapii _. Odnosząc się do słów Palikota, poseł PiS Jarosław Zieliński powiedział, że _ plugastwa nie zasługują na komentowanie _.

Jak dodał, aby skomentować wypowiedzi Palikota trzeba by użyć _ bardzo mocnych słów _. _ A ja nie chcę używać mocnych słów. Chcę używać słów stosownych do działalności publicznej _ - dodał.

_ - Palikot wyraźnie prowokuje po raz kolejny. Niech sobie mówi co chce, dopóki prokuratura się nim nie zajmie. Komentowanie każdej wypowiedzi jest dawaniem mu pokarmu _ - powiedział Zieliński.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/65/t113985.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/palikot;oskarzy;kaczynskiego;o;podzeganie;do;zabojstwa,43,0,696619.html) Palikot oskarży Kaczyńskiego o podżeganie do zabójstwa Zdaniem posła tak można traktować ostatnie wypowiedzi prezesa PiS.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/101/t92005.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/palikot;kontra;kaczynski;bedzie;debata;czy;walka,104,0,630376.html) Palikot kontra Kaczyński. Będzie debata czy walka? Joanna Kluzik-Rostkowska chce by powstrzymano Palikota przed agresywną kampanią.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)