Notowania

katastrofa budowlana
31.03.2013 19:49

Katastrofa budowlana w Tanzanii. 29 ciał wydobyto spod gruzów

Jak powiedział agencji Reutera przedstawiciel władz, poszukiwania potrwają tak długo, aż zostaną wydobyte wszystkie ciała.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

29 ciał wydobyli ratownicy spod gruzów zawalonego w piątek budynku w Dar es Salaam (na zdj.) - poinformował przedstawiciel władz tej stolicy gospodarczej Tanzanii. Ratownicy wciąż przeszukują gruzy.

Jak powiedział agencji Reutera przedstawiciel władz, poszukiwania potrwają tak długo, aż zostaną wydobyte wszystkie ciała.

Agencje nie podają, ile dokładnie osób zostało zasypanych. Pierwsze doniesienia mówiły o około 40 uwięzionych pod gruzami kamienicy, która zawaliła się w piątek rano. 15-piętrowy budynek, który właśnie stawiano, znajdował się w dzielnicy handlowej i biznesowej Dar es Salaam.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną tej katastrofy budowlanej. W związku z nią policja aresztowała cztery osoby.

Czytaj więcej w Money.pl
Ludzie pod gruzami, trwa akcja ratunkowa Na miejscu pracuje pięć jednostek straży pożarnej. W drodze są kolejne.
Katastrofa budowlana w Turcji Co najmniej sześć osób zginęło wczoraj wieczorem, gdy zawaliła się jedna ze ścian nośnych i część dachu hali sportowej.
Dramat w centrum handlowym. Piętra runęły -_ Jak dotąd 22 osoby wyciągnięto spod gruzów i przewieziono do szpitala _- podał przedstawiciel policji.
Tagi: katastrofa budowlana, tanzania, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz