Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Katastrofa smigłowca w Peru. Rozbił się w dżungli

0
Podziel się:

Maszyna leciała z miasta Iquitos w Amazonii na pole wydobywcze ropy nad rzeką Curaray, około 1100 kilometrów od Limy. Przyczyna katastrofy nie jest na razie znana.

Katastrofa smigłowca w Peru. Rozbił się w dżungli
(mollydot/CC BY-NC 2.0/Flickr)

Wyczarterowany przez francuską firmę naftową Perenco śmigłowiec Mi-8 z 13 osobami na pokładzie rozbił się wczoraj w dżungli na północnym wschodzie Peru - poinformowało Perenco.

Według jego komunikatu, maszyna leciała z miasta Iquitos w Amazonii na pole wydobywcze ropy nad rzeką Curaray, około 1100 kilometrów na północny wschód od Limy, a przyczyna katastrofy nie jest na razie znana. Wszyscy podróżujący śmigłowcem byli Peruwiańczykami.

Peruwiańskie siły zbrojne podjęły akcję ratowniczą, ale na razie nie znaleziono nikogo, kto przeżyłby wypadek - dodało Perenco.

Czytaj więcej w Money.pl
Katastrofa w Czeczeni. Zginęło trzech Rosjan Po zderzeniu z ziemią maszyna stanęła w ogniu. Wszystkie ofiary wypadku, to członkowie załogi śmigłowca.
Rozbił się śmigłowiec ONZ. Są zaginieni Ekipy ratunkowe nie dotarły dotąd na miejsce wypadku z powodu złej pogody i trudności terenowych.
Katastrofa helikoptera w Londynie. Są ofiary Dwie osoby zginęły w katastrofie helikoptera, który rozbił się w centrum Londynu po tym, jak zawadził o dźwig stojący na dachu jednego z budynków.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)