Notowania

katastrofa w smoleńsku
06.10.2010 12:50

Klich leci do Moskwy. Przywiezie raport o katastrofie?

Akredytowany przy MAK przyznaje, że nie zna celu swojej wizyty.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA/YURI KOCHETKOV)

Polski akredytowany przy Międzypaństwowym Komitecie Lotniczym Edmund Klich poleci 18 października do Moskwy.

Wówczas ma być zaprezentowany projekt raportu MAK-u, który bada przyczyny katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem. Edmund Klich przyznał jedynie że wybiera się do stolicy Rosji.

POSŁUCHAJ EDMUNDA KLICHA:

Pod koniec września Edmund Klich - polski przedstawiciel przy rosyjskiej komisji prowadzącej śledztwo w sprawie katastrofy smoleńskiej - powtórzył, że Rosjanie powinni udostępnić mu wszystkie dokumenty. Tymczasem mimo wielu apelów dotychczas nie otrzymał między innymi dokumentów dotyczących lotniska w Smoleńsku.

Śledztwo w sprawie smoleńskiej katastrofy prowadzą cztery instytucje: prokuratura rosyjska i polska, komitet śledczy w Rosji oraz komisja badania wypadków lotniczych, którą w Polsce kieruje minister spraw wewnętrznych i administracji Jerzy Miller.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/147/t90259.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/tusk;polska;to;panstwo;z;ktorym;rosja;sie;liczy,39,0,686631.html) Tusk: Polska to państwo, z którym Rosja się liczy Premier odniósł się do słów Fotygi, że _ nie wywinie się z uścisku Putina _.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/250/t20474.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/macierewicz;chce;przesluchania;niesiolowskiego;i;nalecza,132,0,686468.html) Macierewicz chce przesłuchania Niesiołowskiego i Nałęcza Przesłuchanie miałoby dotyczyć katastrofy smoleńskiej.
Tagi: katastrofa w smoleńsku, klich, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz