Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Komorowski będzie rozmawiać z opozycją o bezpieczeństwie

RBN ma się zebrać już 23 września.

Podziel się
Dodaj komentarz
(st. chor. Adam Roik/isaf.wp.mil.pl)

*Rada Bezpieczeństwa Narodowego zostanie zwołana przez Bronisława Komorowskiego 23 września. *

Szef prezydenckiego Biura Bezpieczeństwa Narodowego generał Stanisław Koziej powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że spotkanie będzie poświęcone najprawdopodobniej nowym zasadom transportu VIP-ów i kwestiom bezpieczeństwa narodowego.

Koziej potwierdza, że na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego tak jak podczas kampanii wyborczejbędą zaproszeni liderzy partii opozycyjnych.

POSŁUCHAJ STANISŁAWA KOZIEJA:

Szef BBN przekonuje, że zapowiedź kolejnych spotkań w ramach Rady Bezpieczeństwa Narodowego pokazuje, że ta instytucja nie była wykorzystywana tylko w czasie kampanii wyborczej. Zapowiada też, że do końca roku odbędą się jeszcze dwa tego typu spotkania. Jedno odbędzie się przed szczytem NATO w Lizbonie, który planowany jest na listopad. Drugie natomiast będzie dotyczyć stosunków polsko - rosyjskich w związku z ewentualną wizytą prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa w naszym kraju.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/246/t97526.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rada;bezpieczenstwa;narodowego;zajmie;sie;afganistanem,161,0,635297.html) Rada Bezpieczeństwa Narodowego zajmie się Afganistanem Komorowski zwołał posiedzenie RBN na czwartek.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/44/t96556.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/komorowski;zaden;prezydent;nie;zmieni;juz;rady,151,0,621207.html) Komorowski: Żaden prezydent nie zmieni już rady Rada ma sprzyjać stabilizacji państwa.
Tagi: rada bezpieczeństwa narodowego, bronisław komorowski, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz