Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Komorowski będzie rozmawiać z opozycją o bezpieczeństwie

0
Podziel się

RBN ma się zebrać już 23 września.

Komorowski będzie rozmawiać z opozycją o bezpieczeństwie
(st. chor. Adam Roik/isaf.wp.mil.pl)
bEhrfYxx

Rada Bezpieczeństwa Narodowego zostanie zwołana przez Bronisława Komorowskiego 23 września.

Szef prezydenckiego Biura Bezpieczeństwa Narodowego generał Stanisław Koziej powiedział Informacyjnej Agencji Radiowej, że spotkanie będzie poświęcone najprawdopodobniej nowym zasadom transportu VIP-ów i kwestiom bezpieczeństwa narodowego.

Koziej potwierdza, że na posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego tak jak podczas kampanii wyborczejbędą zaproszeni liderzy partii opozycyjnych.

bEhrfYxz

POSŁUCHAJ STANISŁAWA KOZIEJA:

Szef BBN przekonuje, że zapowiedź kolejnych spotkań w ramach Rady Bezpieczeństwa Narodowego pokazuje, że ta instytucja nie była wykorzystywana tylko w czasie kampanii wyborczej. Zapowiada też, że do końca roku odbędą się jeszcze dwa tego typu spotkania. Jedno odbędzie się przed szczytem NATO w Lizbonie, który planowany jest na listopad. Drugie natomiast będzie dotyczyć stosunków polsko - rosyjskich w związku z ewentualną wizytą prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa w naszym kraju.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/246/t97526.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rada;bezpieczenstwa;narodowego;zajmie;sie;afganistanem,161,0,635297.html) Rada Bezpieczeństwa Narodowego zajmie się Afganistanem Komorowski zwołał posiedzenie RBN na czwartek.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/44/t96556.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/komorowski;zaden;prezydent;nie;zmieni;juz;rady,151,0,621207.html) Komorowski: Żaden prezydent nie zmieni już rady Rada ma sprzyjać stabilizacji państwa.
bEhrfYya
KOMENTARZE
(0)