Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory prezydenckie 2010
28.04.2010 07:40

Komorowski ma więcej niż PO, a Kaczyński mniej niż PiS

Prawo i Sprawiedliwość liczy, że nadrobi stracony czas.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Bronisław Komorowski w wyborach prezydenckich ma poparcie wyższe niż Platforma w parlamentarnych. A Jarosław Kaczyński wypada słabiej niż PiS.

Bronisław Komorowski (z 52-procentowym poparciem) jest w sondażu _ Gazety Wyborczej _ zdecydowanie przed Jarosławem Kaczyńskim (z 27-procentowym poparciem). Gdyby 20 czerwca takim wynikiem skończyła się pierwsza tura, drugiej by nie było, a prezydentem zostałby kandydat Platformy.

Badanie było przeprowadzone w ostatni weekend, jeszcze przed deklaracją Jarosława Kaczyńskiego o starcie w wyborach. I w tym szansy upatruje PiS.

_ - Nie wyciągajmy pochopnych wniosków z tego sondażu. Mamy zaległości, Bronisław Komorowski już od paru miesięcy promuje się jako kandydat na prezydenta, my musimy to nadrobić _ - mówi _ Gazecie _ europoseł Adam Bielan, współautor kampanii Jarosława Kaczyńskiego. I dodaje: _ Jestem pewny, że będzie druga tura _.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: wybory prezydenckie 2010, sondaż, komorowski, kaczyński, wybory, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz