Notowania

korea
26.03.2010 16:44

Korea Północna zaatakowała Południową?

Na wodach u zachodniego wybrzeża Korei Północnej tonie południowokoreański okręt.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Bill Larned/CC/U.S. Navy)

*- Na wodach u zachodniego wybrzeża Korei Północnej tonie południowokoreański okręt z ponad 100 osobami na pokładzie - poinformowała południowokoreańska agencja Yonhap. *

Seul podejrzewa atak torpedowy Phenianu - podaje portal TVN24.

W tej chwili trwa akcja ratunkowa. Agencja Reutera donosi, że są obawy, iż wielu południowokoreańskich marynarzy nie żyje. Dziennik _ Korea Herald, _ na który także powołuje się TVN24_ , _ podał, że na okręcie było 104 członków załogi.

Rząd Korei Południowej bada, czy nie doszło do ataku torpedowego ze strony jakiejś północnokoreańskiej jednostki. Z kolei Yonhap poinformował, że w Seulu zebrali się na specjalnym zebraniu ministrowie związani z bezpieczeństwem narodowym.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ **Korea** grozi atakami nuklearnymi ]( http://news.money.pl/artykul/korea;grozi;atakami;nuklearnymi,3,0,603139.html )
* [ Phenian grozi śmiercią za handel obcą walutą ]( http://news.money.pl/artykul/phenian;grozi;smiercia;za;handel;obca;waluta,229,0,601573.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: korea, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz