Notowania

wiadomości
01.03.2011 14:44

Ktokolwiek widział...

W dniu 25 lutego 2011r. o godz. 21:20 policjanci z KP w Kaliszu Pomorskim otrzymali zgłoszenie od mieszkanki Giżyna, że około godz. 16:00 jej ojciec 77-letni Henryk GAGAT, zam. Kalisz Pom. ul. Dworcowa 31/2 wyszedł z mieszkania i do tej pory nie wrócił.

Podziel się
Dodaj komentarz

Z relacji zgłaszającej wynikało, że ojciec wsiadł do samochodu osobowego marki Seat Cordoba nr rej. ZDR 11464, koloru niebieskiego i odjechał w kierunku Drawna. Ponadto zgłaszająca wyjaśniła, że miał on przy sobie całą emeryturę, telefon komórkowy, który nie odpowiadał mimo licznych prób połączenia ze strony rodziny. Natychmiast wszczęto poszukiwania za zaginionym, w których brali udział policjanci, straż gminy, straż pożarna, rodzina zaginionego oraz mieszkańcy Kalisza Pom. Jak do tej pory działania te nie przyniosły rezultatu. W dniu zaginięcia mężczyzna ubrany był w kurtkę koloru czarnego, czapkę z daszkiem koloru czarnego, niebieskie spodnie i czarne buty. Z informacji uzyskanych od rodziny wynika, że starszy pan ma problemy zdrowotne, przede wszystkim jest chory na cukrzycę i 2 razy dziennie powinien przyjmować insulinę. Rodzina zaginionego oraz Policja powiatu drawskiego zwraca się z prośbą o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu Henryka Gagat. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do odnalezienia
zaginionego proszę kierować pod numer telefonu 94/3616997 lub zgłosić do najbliższej jednostki Policji. Najświeższe wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera! Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się! Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm. Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!

Tagi: wiadomości
Źródło:
Polska The Times
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz