Notowania

katastrofa w smoleńsku
03.12.2010 17:26

Kwiatkowski: O losach wraku TU 154M zdecydują rodziny ofiar

Jeśli rodziny nie zdołają się porozumieć, zdecyduje rząd.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

*Minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski uważa, że w pierwszej kolejności o miejscu ekspozycji wraku TU 154M, który rozbił się pod Smoleńskiem powinny wypowiedzieć się rodziny ofiar katastrofy. *

Kwiatkowski powiedział, że nie chce uczestniczyć w licytacji pomysłów, ale obawia się czy bliscy pasażerów lotu do Smoleńska będą w tej kwestii jednomyślni.

Kwiatkowski dodaje, że jeśli rodziny smoleńskie nie będą jednomyślne, decyzję powinni podjąć przedstawiciele rządu.

Pomysł, by po zakończeniu śledztwa wrak TU154M trafił do muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli zgłosił wczoraj minister kultury i dziedzictwa narodowego Bogdan Zdrojewski. Propozycję poparł minister obrony Bogdan Klich.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/197/t87237.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/klich;ma;pomysl;gdzie;powinien;trafic;wrak;ze;smolenska,143,0,727951.html) Klich ma pomysł, gdzie powinien trafić wrak ze Smoleńska Według szefa MON najlepsze miejsce to Cytadela Warszawska.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/239/t98287.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wrak;ze;smolenska;wroci;przed;10;kwietnia,66,0,728130.html) Wrak ze Smoleńska wróci przed 10. kwietnia? Według premiera Donalda Tuska taki termin sprowadzenia szczątków byłby dobry.
Tagi: katastrofa w smoleńsku, smoleńsk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz