Lokuj pieniądze jak Zbigniew Boniek

Robert Lewandowski, myśląc o dalszym pomnażaniu zgromadzonych funduszy, może się wzorować na prekursorze inwestycji w polskiej piłce nożnej - Zbigniewie Bońku.

Legendarny piłkarz, trener, a obecnie prezes PZPN, już w latach 80. ubiegłego wieku skutecznie lokował zarabiane we włoskiej lidze pieniądze. Najpierw były to nieruchomości, potem firma pośrednicząca w handlu prawami do transmisji sportowych.

Od kilku lat Boniek inwestuje w energię odnawialną. Próbował wejść w produkcję biokomponentów do paliw. W 2006 r. założył firmę Bon Oil, która miała zbudować w Kędzierzynie-Koźlu fabrykę biodiesla.

Potem postawił na energię z wiatru. Od 2016 r. jego firma Bon Wind posiada promesę koncesji URE i inwestuje w elektrownie w Polsce, choć nie bez przeszkód.

A jak z inwestycjami radzą sobie współcześni piłkarze? Zobaczcie.

Money.pl
Czytaj także
Polecane galerie
fumfel
2017-10-15 00:17
dzięki za rady, mam właśnie 999999 bilionów dolarów i nie wiedziałem w co zainwestować, aż tu nagle artykuł na wp i wszystko już wiem.
kibolek
2017-10-14 16:39
Co oznacza ten gest Lewandowskiego ze skrzyżowanymi rękami na piersi i ten drugi z palcem wskazującym w kąciku ust?? Ktoś wie?
Marzena
2017-10-14 01:22
Lewandowski ma spojrzenie głupka. Teraz tacy są przy kasie - tylko co z nią zrobią pożytecznego dla ludzi - nie dla siebie.
Pokaż wszystkie komentarze (11)