Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Macierewicz: Polska w sprawie Smoleńska jest bezradna

0
Podziel się

Poseł PiS wytyka błędy rządu w relacjach z Rosjanami.

Macierewicz: Polska w sprawie Smoleńska jest bezradna
(PAP/Bartłomiej Zborowski)
bEpyywBh

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Antoni Macierewicz uważa, że w śledztwie smoleńskim prowadzonym przez rosyjskich śledczych mamy do czynienia z manipulacją. Szef parlamentarnego zespołu do zbadania katastrofy smoleńskiej nazwał je niewiarygodnym.

Naczelny Prokurator Wojskowy generał Krzysztof Parulski od wczoraj przebywa w Moskwie. Dziś weźmie udział w powtórnej procedurze kopiowania niektórych fragmentów czarnych skrzynek prezydenckiego samolotu.

Szef parlamentarnego zespołu do zbadania katastrofy smoleńskiej powiedział, że prokurator generalny Andrzej Seremet powinien zdecydowanie zażądać czarnych skrzynek,a nie wyłącznie ich kopii.

bEpyywBj

POSŁUCHAJ ANTONIEGO MACIEREWICZA:

Macierewicz podkreśla, że im dłużej polscy śledczy będą pracowali na kopiach czarnych skrzynek, tym dłużej śledztwo będzie niewiarygodne. Szef zespołu do zbadania smoleńskiej katastrofy zwrócił uwagę, że Polska popełniła błąd przy występowaniu o oryginały czarnych skrzynek.

POSŁUCHAJ ANTONIEGO MACIEREWICZA:

Macierewicz dodał, że Polska jest bezradna w sprawie śledztwa smoleńskiego. Poseł żąda od premiera przejęcia części śledztwa prowadzonego przez Rosjan.

ZOBACZ TAKŻE:

bEpyywBK
KOMENTARZE
(0)