Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zabójstwo
09.04.2013 09:00

Masakra w Serbii. Szaleniec zastrzelił 13 osób

Do tragedii doszło w miejscowości Velika Ivanca. Szaleniec najpierw zabił sześć kobiet, sześciu mężczyzn i dziecko, a następnie próbował zastrzelić swoją żonę i popełnić samobójstwo.

Podziel się
Dodaj komentarz
(AP/Fotolink/East News)

*Ljubisza B, 60-letni Serb zastrzelił 13 osób. Potem próbował zabił swoją żonę i popełnić samobójstwo. Stan obojga jest bardzo ciężki. *

Do tragedii doszło w miejscowości Velika Ivanca pod Mladenovacem (ok. 40 kilometrów od Belgradu). Szaleniec najpierw zabił sześć kobiet, sześciu mężczyzn i dziecko, a następnie próbował zastrzelić swoją żonę i popełnić samobójstwo.

Nieznane są na razie motywy zbrodni. Wiadomo, że mężczyzna nie był dotąd karany i pochodził z cichej rodziny. W serbskich mediach pojawiają się też informacje, że mógł leczyć się psychiatrycznie. Miał pozwolenie na broń.

Czytaj więcej w Money.pl
Obama w Newtown: Wstydźmy się, jeśli... Pomimo wielkich emocji, jakie towarzyszyły tragedii w Newtown, Kongres wciąż nie przyjął żadnej z propozycji Obamy na rzecz zwalczania przemocy z użyciem broni.
Morderstwo w Jeleniej Górze. Są szczegóły Oskarżony o podwójne zabójstwo w dolnośląskiej filharmonii Michał M. został aresztowany na 3 miesiące. Podejrzany przyznał się do obu zarzucanych mu czynów.
To było zabójstwo z premedytacją? Pistorius... To nie był przypadek. Prokuratura jest przekonana, że Oscar Pistorius nie zastrzelił swojej dziewczyny Reevy Steenkamp przez pomyłkę.
Tagi: zabójstwo, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz