Notowania

śmierć madzi
22.03.2012 21:00

Matka Madzi sprawdzała ceny trumien. Szokujące fakty

Nowe dowody w śledztwie. Dziewczynka została zamordowana?

Podziel się
Dodaj komentarz
(AGENCJA SE/EAST NEWS)

W mieszkaniu matki Madzi śledczy znaleźli kartkę z zapisem kilkunastu powodów, dla których warto pozbyć się dziecka - podaje serwis tvn24. Na kilka dni przed rzekomym porwaniem dziewczynki, kobieta sprawdzała w internecie, jak zorganizować pogrzeb dziecka, przeglądała cenniki małych trumien i szukała informacji o zasiłkach dla rodziców - pisze gazeta.pl.

- _ Sprawdzała również w internetowej wyszukiwarce, jakie są objawy zatrucia tlenkiem węgla i jak wygląda śmierć przez takie zatrucie _ - powiedział _ Gazecie _ jeden z katowickich prokuratorów. To oznacza sensacyjny zwrot w sprawie, która od kilku tygodni bulwersuje całą Polskę.

Katarzyna W. utrzymuje, że jej córka zmarła w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Na nagranym przez detektywa Krzysztofa Rutkowskiego filmie kobieta mówi, że dziewczynka wyślizgnęła jej się z kocyka i uderzyła główką o próg drzwi do łazienki. Katarzyna W. twierdzi, że ciało dziecka ukryła ze strachu i pod wpływem emocji. Dlatego też zmyśliła historię o porwaniu Madzi.

Kobieta została aresztowana pod zarzutem nieumyślnego spowodowania śmierci, ale po kilku dniach wyszła na wolność. Przeprowadziła się z mężem do Łodzi, gdzie mieszka w wynajętym przez Rutkowskiego mieszkaniu. Teraz katowicka prokuratura nie wyklucza, że dziewczynka mogła zostać zamordowana, a ktoś pomógł matce w ukryciu ciała.

Czytaj więcej na temat śmierci Madzi w Money.pl
Rutkowski przygotował kolejne show Detektyw twierdzi, że komendant główny policji jest oszukiwany przez podwładnych. Zapowiada konferencję prasową.
Ojciec Magdy odwiedził żonę. Pod nadzorem Ojciec półrocznej Magdy przyszedł w piątek do katowickiego aresztu, by spotkać się z żoną Katarzyną W.
Są wyniki sekcji zwłok. Wydadzą rodzinie ciało Magdy Biegli ostatecznie ustalili, jak zginęła dziewczynka.
Tagi: śmierć madzi, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz