Notowania

mccain
25.09.2008 07:38

McCain zawiesił kampanię wyborczą

McCain tłumaczy swoją decyzję kryzysem na amerykańskich rynkach finansowych.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*McCain tłumaczył swoją decyzję kryzysem na amerykańskich rynkach finansowych. *
John McCaina oświadczył, że od jutra przestaje emitować reklamy wyborcze, odwołuje wiece i wraca do Waszyngtonu, by pracować nad ustawą o pomocy amerykańskim instytucjom finansowym w wysokości 700 miliardów dolarów. Kandydat Republikanów wezwał też do odłożenia zaplanowanej na piątek debaty telewizyjnej z Barackiem Obamą. McCain przekonywał, że obecnie nie jest czas na partyjne spory.

Barack Obama odrzucił wezwanie McCaina. Oświadczył, że jest gotów pojawić się w każdym miejscu o każdej porze, ale ważne jest, by nagle nie mieszać kampanii prezydenckiej w trudne i delikatne negocjacje. Obama podkreślił, że nie widzi powodu odwoływania piątkowej debaty.

* **ZOBACZ TAKŻE:**
* [ McCain chce zawiesić kampanię. Obama odmawia ]( http://news.money.pl/artykul/mccain;chce;zawiesic;kampanie;obama;odmawia,116,0,372596.html )
* [ Wybory coraz bliżej. Obama ucieka McCainowi ]( http://news.money.pl/artykul/wybory;coraz;blizej;obama;ucieka;mccainowi,104,0,372328.html )
* [ Obama zyskał na kryzysie ]( http://news.money.pl/artykul/obama;zyskal;na;kryzysie,71,0,372039.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )

Przekonywał, że Amerykanie maja prawo poznać receptę obu kandydatów na rozwiązanie kryzysu gospodarczego. Politycy Partii Demokratycznej oskarżyli tymczasem McCaina, że jego posunięcie jest zwykłym chwytem politycznym zamiast rozwiązać tylko skomplikuje problem.

Tagi: mccain, wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz