Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
angela merkel
29.05.2014 06:02

Merkel za zacieśnieniem partnerstwa UE ze wschodnimi sąsiadami

Kanclerz Niemiec przekonywała do tego podczas spotkania z premierami Ukrainy, Gruzji i Mołdawii i zapewniała, że należy do tego zmierzać bez względu na kryzys ukraiński.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ec.europa.eu)

Merkel podkreśliła zarazem, że Unia Europejska nie zamierza w ten sposób robić konkurencji Rosji. Powiedziała, że nie chodzi o stawianie tych krajów w sytuacji _ albo, albo _.

UE chce w czerwcu sfinalizować umowy stowarzyszeniowe z Mołdawią i Gruzją. Premier Ukrainy Arsenij Jaceniuk powiedział, że celem Ukrainy jest stanie się krajem europejskim - informuje agencja dpa.

Nawiązując do separatystycznych dążeń sił prorosyjskich na wschodzie Ukrainy, Jaceniuk zapewnił, że _ w Europie nigdy nie będzie nowego muru berlińskiego _.

Czytaj więcej w Money.pl
"Putin musi bardziej naciskać separatystów" Kanclerz Niemiec Angela Merkel wezwała prezydenta Rosji do wywarcia silniejszego wpływu na prorosyjskich separatystów.
Doszło do masowego morderstwa, a UE milczy W Odessie doszło do masowego morderstwa, a Unia Europejska, ONZ, USA, Niemcy, Francja i Polska milczą w tej sprawie?
Tagi: angela merkel, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, gospodarka światowa
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz