Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Mężczyzna z pistoletem wywołał panikę w Cannes

0
Podziel się:

Mężczyzna z granatem i pistoletem wywołał dzisiaj wieczorem panikę w Cannes, gdy dwukrotnie wystrzelił w pobliżu studia emitowanego na żywo programu Grand Journal tv Canal +.

Mężczyzna z pistoletem wywołał panikę w Cannes
(CHAUVEAU NICOLAS/SIPA/East News)

Mężczyzna z granatem i pistoletem wywołał dzisiaj wieczorem panikę w Cannes, gdy dwukrotnie wystrzelił w pobliżu studia emitowanego na żywo programu _ Grand Journal _ tv Canal +. Nikt nie ucierpiał. Mężczyznę zatrzymano.

Sprawcą zamieszania okazał się niezrównoważony 42-latek z pistoletem startowym i atrapą granatu - pisze agencja AFP, powołując się na lokalne siły bezpieczeństwa.

Agencja pisze, że strzelającego mężczyznę otoczyła policja, ktoś krzyknął: _ granat _, co wywołało panikę w ekipie telewizyjnej. Program na krótko przerwano.

Oficjalny przedstawiciel festiwalu w Cannes oświadczył, że dzisiejszy incydent niczego nie zmienia w programie. Niemniej siły bezpieczeństwa wzmogły czujność.

Czytaj więcej w Money.pl
DNA bliźniaków utrudnia policji śledztwo Policja w Marsylii aresztowała 24-letnich braci w związku z napaściami seksualnymi na kobiety. Na pewno jeden z nich napadał, lecz nie wiadomo który.
Zabijał i filmował. Złapali jego wspólników Mohamed Merah zabił siedem osób, w tym troje dzieci i nauczyciela ze szkoły żydowskiej.
Szukają sprawców brutalnego mordu Prezydent Francji Francois Hollande zapewnił, że zostanie zrobione wszystko, co tylko możliwe, by znaleźć sprawców zabójstwa brytyjskiej rodziny we francuskich Alpach.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)