Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Mężczyzna z pistoletem wywołał panikę w Cannes

0
Podziel się:

Mężczyzna z granatem i pistoletem wywołał dzisiaj wieczorem panikę w Cannes, gdy dwukrotnie wystrzelił w pobliżu studia emitowanego na żywo programu Grand Journal tv Canal +.

Mężczyzna z pistoletem wywołał panikę w Cannes
(CHAUVEAU NICOLAS/SIPA/East News)

Mężczyzna z granatem i pistoletem wywołał dzisiaj wieczorem panikę w Cannes, gdy dwukrotnie wystrzelił w pobliżu studia emitowanego na żywo programu _ Grand Journal _ tv Canal +. Nikt nie ucierpiał. Mężczyznę zatrzymano.

Sprawcą zamieszania okazał się niezrównoważony 42-latek z pistoletem startowym i atrapą granatu - pisze agencja AFP, powołując się na lokalne siły bezpieczeństwa.

Agencja pisze, że strzelającego mężczyznę otoczyła policja, ktoś krzyknął: _ granat _, co wywołało panikę w ekipie telewizyjnej. Program na krótko przerwano.

Oficjalny przedstawiciel festiwalu w Cannes oświadczył, że dzisiejszy incydent niczego nie zmienia w programie. Niemniej siły bezpieczeństwa wzmogły czujność.

Czytaj więcej w Money.pl
DNA bliźniaków utrudnia policji śledztwo Policja w Marsylii aresztowała 24-letnich braci w związku z napaściami seksualnymi na kobiety. Na pewno jeden z nich napadał, lecz nie wiadomo który.
Zabijał i filmował. Złapali jego wspólników Mohamed Merah zabił siedem osób, w tym troje dzieci i nauczyciela ze szkoły żydowskiej.
Szukają sprawców brutalnego mordu Prezydent Francji Francois Hollande zapewnił, że zostanie zrobione wszystko, co tylko możliwe, by znaleźć sprawców zabójstwa brytyjskiej rodziny we francuskich Alpach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)