Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Michalczewski górą w sprawie o patent

0
Podziel się:

Dariusz Michalczewski górą w sprawie o patent. Spór sądowy o prawa do używania znaku Tiger wkroczył w kolejny etap. Urząd Patentowy w Warszawie odmówił wszczęcia postępowania o wygaśnięcie znaku Tiger Vit, do którego prawa ma Fundacja Równe Szanse. Wniosek o wygaśnięcie znaku złożyła spółka New Vision, bezpośrednio powiązana z FoodCare.

Michalczewski górą w sprawie o patent

Przypomnijmy, firma FoodCare na kilka dni przed rozprawą w Urzędzie Patentowym złożyła doniesienie do Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Zawiadomienie dotyczy między innymi niekorzystnego rozporządzenia mieniem spółki FoodCare w postaci praw do znaków towarowych Tiger Vit na skutek działań Dariusza Michalczewskiego i osób z nim współdziałających, a także narażenia spółki na straty. - W mojej opinii zawiadomienie do prokuratury na kilka dni przed ważną rozprawą to działanie, którego celem było wyłączne jej odroczenie - uważa Dariusz Michalczewski. - Sugerowane mi zarzuty nie wnoszą do sprawy nic nowego, bo tymi aspektami już dawno zajmują się sądy. Michalczewski stracił prawo jazdy za jazdę po alkoholu - Przed Urzędem Patentowym w Warszawie toczą się sprawy o wygaszenie znaku Tiger Vit z wniosku spółek FoodCare. Ponadto toczą się postępowania sądowe dotyczące praw do znaku Tiger. Jednocześnie do Prokuratury Okręgowej w Krakowie zostało złożone zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Dariusza
Michalczewskiego i jego fundację, w którym znak Tiger Vit stanowi jeden z istotnych elementów zawiadomienia - wyjaśnia Elżbieta Socha z biura prasowego FoodCare. Codziennie rano najświeższe informacje z Trójmiasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!

wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)