Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kampania wyborcza
10.05.2010 09:57

Michnik złożył podpis pod kandydaturą Kaczyńskiego

- Nie oznacza, to że każda ze 1,7 mln osób zagłosuje za nami - przyznaje Poncyliusz.

Podziel się
Dodaj komentarz
(mariuszkubik.pl/CC/Wikipedia)

*Paweł Poncyljusz, rzecznik sztabu wyborczego prezesa PiS ujawnia, że pod kandydaturą Jarosława Kaczyńskiego złożył też Andrzej Olechowski. *

_ - Tych 1,7 mln podpisów pod kandydaturą Jarosława Kaczyńskiego naprawdę nie da się zlekceważyć. Uruchomił się swoisty ruch społeczny _ - podkreśla poseł PiS w rozmowie z dziennikiem _ Polska _.

- _ Wiem, że pod naszą kandydaturą podpisy złożyli m.in. Andrzej Olechowski i Adam Michnik, więc naturalnie zdaję sobie sprawę, że tego poparcia nie należy przekładać w 100% na głosowanie przy urnach - _tłumaczy poseł.

- _ Największą wadą Bronisława Komorowskiego jest to, że jest człowiekiem bez charyzmy. Nigdy nie był liderem _ - mówi poseł.

W wywiadzie Poncyliusz przekonuje też, że zmiana w PiS jest trwała. _ PiS zdał sobie sprawę, że trzeba iść szeroką ławą, że musimy odzyskać tych Polaków, którzy byli z nami w 2005 r. I do każdej z tych grup trzeba dostosować przekaz, a ten przekaz muszą reprezentować ludzie, którzy dla tych grup wyborców mogą być wiarygodni, ciekawi - czytamy w Polska The Times. _

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: kampania wyborcza, michnik, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz