Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Migalski broni prezesa PiS: Ta nagonka to szaleństwo

0
Podziel się

Europoseł ostro ocenia reakcje na artykuł Jarosława Kaczyńskiego.

Migalski broni prezesa PiS: Ta nagonka to szaleństwo
(PAP/Wiktor Dąbkowski)
bEhjTxxN

Europoseł, który wczoraj zapowiadał, że nie przestanie krytykować partii, która usunęła go ze swoich szeregów w Brukseli, dziś w ostrych słowach ocenia niepochlebne reakcje na artykuł Jarosława Kaczyńskiego.

Oceniając na swoim blogu reakcje na artykuł prezesa PiS Sojusznicy i Wartości, jakie w mediach prezentowali Ryszard Kalisz, Józef Oleksy, Julia Pitera, Radosław Sikorski, Sławomir Nowak, Tomasz Nałęcz, Tadeusz Mazowiecki czy Lech Wałęsa, Marek Migalski określił je mianem szaleństwa.

-_ Wzywam wszystkich, którzy przeczytali ten artykuł, do wskazania konkretnego zdania, w którym to Kaczyński wszystko to zrobił - podważył, zaatakował, ośmieszył, skompromitował i tak dalej. Artykuł ma 82 linijki - więc gdzie ta żenada, kuriozum i horror? _ - pisze Migalski.

bEhjTxxP

Zdaniem Migalskiego, który bierze w obronę prezesa PiS, ocenia że Kaczyński pisząc o imperializowaniu się Rosji, na co Zachód nie reaguje, o wycofujących się z Europy USA i o tym, że politykę należy opierać na wartościach, stwierdza _ same oczywistości dla kogoś, kto nie jest zupełnym ignorantem w materii stosunków międzynarodowych _.

_ - Temu artykułowi można zarzucić zbytnią lapidarność, błędy stylistyczne, powierzchowność. Głównym zarzutem mogłoby także być i to, że światu objawił go Rysio Czarnecki, były halabardnik Leppera, a teraz osóbka chcąca być traktowana poważnie (co zawsze jest strasznie śmieszne) - _ocenia na swoim blogu Migalski.

Europoseł wyjaśnia też, odnosząc się do swoich wczorajszych zapowiedzi, że będzie krytykował Jarosława Kaczyńskiego, _ za to za co mu się należy, ale nie za wszystko co robi _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/48/t95536.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;o;rbn;to;niszczyciele;panstwa,44,0,684844.html) Kaczyński o RBN: To niszczyciele państwa Prezes PiS ujawnia motywy rezygnacji z udziału w Radzie Bezpieczeństwa Narodowego.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/246/t18678.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sikorski;pyta;czy;prezes;pis;jest;na;proszkach,111,0,684655.html) Sikorski pyta: Czy prezes PiS jest na proszkach? Szef MSZ krytykuje artykuł Jarosława Kaczyńskiego adresowany do ambasadorów.
bEhjTxyq
wiadomości
wiadmomości
gospodarka
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)