Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Migalski krytykuje PiS: "Krew mnie zalewa"

0
Podziel się:

Nie mam przekonania, że prezes jest geniuszem - pisze eurodeputowany na swoim blogu.

Migalski krytykuje PiS: "Krew mnie zalewa"
(stv/CC/wikipedia)
bEsmqgqd

Nie mam przekonania, że prezes jest geniuszem - pisze eurodeputowany na swoim blogu. Zapowiada, że nie przestanie krytykować partii, z list której dostał się do Parlamentu Europejskiego.

_ - __ Niektórzy mają do mnie pretensje o to, że krytykuję PiS. Pragnę więc poinformować, że będę do nadal robił - _ zapowiedział dziś polityk na swoim blogu. Oświadczył, że skoro właśnie za krytykę partii został wyrzucony z jej delegacji w Parlamencie Europejskim, więc absurdem byłoby zaprzestanie krytykowania w tej chwili.

_ - Przez rok, jako polityk PiS, wiele robiłem dla tej partii, ale nigdy nie zrezygnowałem z własnego głosu i z prawa do samodzielnego myślenia. Za to się mnie pozbyto. I co? I teraz miałbym już partię tylko chwalić?! Dziwne myślenie - _ pisze Migalski.

bEsmqgqf

Eurodeputowany bardzo ostro ocenia ostatnie posunięcia Prawa i Sprawiedliwości przed wyborami samorządowymi, krytykuje Mariusza Błaszczaka za nierozpoznawalność wśród wyborców i Ryszarda Czarneckiego, za _ spalenie dobrego artykułu Jarosława Kaczyńskiego o sprawach zagranicznych _.

_ - Nie wierzę, jak duża część wyborców PiS, że zamkniecie buzi i bezmyślna wiara w geniusz prezesa to najlepsze sposoby na walkę z PO - _ twierdzi Migalski._ - Dlatego będę krytykował PiS. Mam nadzieję, że to jasne - nawet dla fanatyków PiS i ludzi, którym miłość do prezesa odebrała rozum i chęć do samodzielnego myślenia. _

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/194/t90818.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;chcial;pozostawienia;krzyza;takze;z;powodow;politycznych,179,0,679603.html) "PiS chciał pozostawienia krzyża także z powodów politycznych" Marek Migalski krytykuje także decyzje dotyczące kandydatów na prezydenta Warszawy.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/40/t46888.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/czujko;fiksacja;kaczynskiego;wyniesie;ziobre;do;wladzy,222,0,673758.html) Czujko: Fiksacja Kaczyńskiego wyniesie Ziobrę do władzy Zwarcie szeregów w PiS-ie - którym ostatnio ogłuszył część niesfornych posłów Jarosław Kaczyński - nie ma związku z żadną strategią wyborczą. Z dyscyplinę szefowi partii dyktuje nie rozum, ale serce.
bEsmqgqG
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)