Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Na farmie odkryli kostnicę kartelu - 72 ciała

0
Podziel się

Meksykańskie wojsko po strzelaninie z przestępcami odkopało grobowiec.

Na farmie odkryli kostnicę kartelu - 72 ciała
(scazon/CC/Flickr)
bEiQpDnp

Żołnierze odkryli kostnicę w pobliżu miejscowości San Fernando w graniczącym z Teksasem stanie Tamaulipas. Znaleźli ciała po ataku na przestępców zajmujących farmę. W starciu zginął jeden żołnierz i trzech uciekinierów, a jednego zatrzymano.

Ciała odkryto przeszukując farmę. Wśród zabitych było 14 kobiet. Skonfiskowano około 20 sztuk broni palnej, ok. 6 tys. naboi różnego kalibru i 4 samochody, w tym jeden z fałszywymi tablicami rejestracyjnymi resortu obrony.

Policję drogową zawiadomił o farmie mężczyzna z raną postrzałową, który prosił o pomoc twierdząc, że został zaatakowany na farmie. O kontrolę nad stanem Tamaulipas rywalizują dwa duże kartele narkotykowe.

bEiQpDnr
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/26/t46362.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/meksyk;wielka;ofensywa;przeciwko;kartelom,194,0,492994.html) Meksyk: Wielka ofensywa przeciwko "kartelom" W operacji bierze udział policja, wojsko, lotnictwo i marynarka.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/229/t101093.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/gwaltowne;starcia;gangow;narkotykowych;w;meksyku,11,0,644875.html) Gwałtowne starcia gangów narkotykowych w Meksyku Strzelanina sparaliżowała miasto Nuevo Laredo, położone przy granicy z USA.
bEiQpDnS
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)