Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Największa w historii grupa pedofilów

0
Podziel się

Członkowie grupy przez kilka lat wykorzystywali seksualnie cztery dziewczynki.

Największa w historii grupa pedofilów
(Dave Pearson/CC/Flickr)
bErcZxXF

Największa w historii Wielkiej Brytanii siatka pedofilska rozbita przez policję. Funkcjonariusze zatrzymali czterdziestu pięciu mężczyzn - większość z nich nie ukończyła trzydziestego roku życia.

Członkowie grupy przez kilka lat wykorzystywali seksualnie cztery dziewczynki. Niektóre miały zaledwie 13 lat. Jak podają brytyjskie media, wśród zatrzymanych są biali mężczyźni oraz Azjaci. Najmłodsi aresztowani członkowie siatki nie przekroczyli trzydziestego roku życia, najstarsi mają około sześćdziesięciu lat.

Aresztowania są wynikiem rocznego śledztwa, jakie policja przeprowadziła w trzech miastach hrabstwa West Yorkshire. Dochodzenie z udziałem 30 funkcjonariuszy jest w toku. Policja nie wyklucza kolejnych aresztowań.

bErcZxXH

Według informacji przekazanych brytyjskiej prasie, nie wszyscy spośród czterdziestu pięciu zatrzymanych są bezpośrednio związani z grupą.

Czytaj więcej w Money.pl
Nie chcą gazu łupkowego. Usuwała ich policja Uczestnicy protestu przez dwa dni z rzędu blokowali teren, na którym spółka gazowa Cuadrilla ma w planach dokonanie próbnych wierceń.
Ornitolog nowym szefem kontrwywiadu Absolwent nauk przyrodniczych uniwersytetu w Cambridge, z zamiłowania ornitolog - pracuje w MI5 od wczesnych lat 80. Był m.in. szefem komórki ds. zwalczania międzynarodowego terroryzmu.
Jak zginął Bieriezowski? Inspektor odpowiada W Windsorze inspektor policji Mark Bissell opowiadał o oględzinach zwłok oligarchy.
bErcZxYi
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)