Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Napieralski rozdawał jabłka robotnikom

0
Podziel się:

Kandydat rozdał o 5.30 rano 300 czerwonych jabłek pracownikom dawnej Huty im. T. Sendzimira.

Napieralski rozdawał jabłka robotnikom
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bETuCnat

fot: PAP/Jacek Bednarczyk_ fot: PAP/Jacek Bednarczyk _[ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://galerie.money.pl/napieralski;rozdaje;jablka;robotnikom,galeria,3839,0.html)300 czerwonych jabłek rozdałGrzegorz Napieralskio 5.30 rano pracownikom dawnej Huty im. T. Sendzimira, dziś ArcelorMittal Poland SA oddział w Krakowie.

Jabłka, zapakowane w papierowe torebki z napisem _ Grzegorz Napieralski prezydentem _, dostawali z rąk kandydata robotnicy idący na pierwszą zmianę i wychodzący po godz. 6 z nocnej zmiany.

[

bETuCnav

]( http://www.money.pl/wybory2010/ )Obdarowywani przyjmowali jabłka z uśmiechem, niektórzy, zaskoczeni, przechodzili obok. _ - Mowy nie ma _ - powiedział pewien mężczyzna i odmówił przyjęcia. _ _

_ - Jabłko wziąłem, ale nie będę głosował na tego kandydata _ - powiedział dziennikarzom inny. _ - Ta kampania jest lepsza, inni jabłek nie dają _ - zażartował kolejny robotnik._ _

_ - Chciałem porozmawiać z pracownikami, ale przede wszystkim chciałem im dać jabłuszko na lepszy dzień _ - powiedział Napieralski. Przypomniał, że dzień wcześniej o świcie był przed fabryką w Tychach, zaniepokojony problemem z przeniesieniem produkcji jednego z modeli samochodów.

bETuCnaB

_ - Dlatego pojawiam się w takich miejscach, żeby zwracać uwagę na ten problem. Wierzę, że polski rząd akurat tam w Tychach zaangażuje się w to, że ta produkcja nie zostanie przeniesiona i miejsca pracy zostaną uratowane _ - powiedział Napieralski.

Jak wyjaśnił, przyjechał do huty, ponieważ jest ona sercem _ tej dzielnicy _. _ Wiemy, że koniunktura zmienia się niekorzystnie w tej sferze gospodarki, więc warto zwrócić uwagę, że tu może być kolejny problem. Mam nadzieję, że ta dzisiejsza wizyta znowuż obudzi rządzących i jednak zrobią wszystko, by szukać rynków zbytu, szczególnie na taki towar, który jest produkowany przez hutę _ - powiedział Napieralski.

bETuCnaW
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)