Notowania

grzegorz napieralski
02.12.2010 08:35

Napieralski zawiedziony pracą warszawskiego SLD

Nie potrafili wykreować silnego kandydata na prezydenta - ocenia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Szef SLD podsumował wyniki wyborów samorządowych. Nie ukrywał, że wynik wyborczy jego partii w stolicy jest niezadowalający.

Zdaniem szefa SLD liderzy partii w Warszawie nie potrafili wykreować silnego kandydata na prezydenta miasta, a wyniki SLD w wyborach do rady miasta również nie są zadowalające.

_ - Trzeba się zastanowić, dlaczego nie udało się nam przekonać mieszkańców Warszawy. Straciliśmy bardzo dużo mandatów w dzielnicach i nie jesteśmy partnerem do rozmów koalicyjnych - _mówił Napieralski w Polskim Radiu.

Grzegorz Napieralski odniósł się także do wyborczej taktyki Platformy Obywatelskiej. Szef SLD powiedział, że nie rozumie zachowania tej partii, która z jednej strony stawia PiS jako głównego przeciwnika politycznego, a jednocześnie zabiega o poparcie Prawa i Sprawiedliwości dla swoich kandydatów na prezydentów miast.

POSŁUCHAJ GRZEGORZA NAPIERALSKIEGO:

Kandydaci SLD i PO spotkają się w kilku pojedynkach w drugiej turze wyborów na prezydentów miast. Najbardziej prestiżowe starcie odbędą się w Krakowie i Łodzi. W Krakowie Jacek Majchowski popierany przez lewicę walczy ze Stanisławem Kracikiem z PO. W Łodzi Hanna Zdanowska z PO walczy o fotel prezydenta z Dariuszem Jońskim z SLD.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/9/t123657.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/najgorsze;reklamy;2010;twarog;z;chojnic;i;napieralski,96,0,726624.html) Najgorsze reklamy 2010: twaróg z Chojnic i Napieralski Oto niektóre z perełek polskiego marketingu. Z tytułem Chamleta.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/92/t123484.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/czas;rozliczen;w;sld;poleca;glowy;za;wynik;w;warszawie,73,0,725577.html) Czas rozliczeń w SLD. Polecą głowy za wynik w Warszawie? W styczniu może dojść do nadzwyczajnego zjazdu partii.
Tagi: grzegorz napieralski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz