Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Jacek Gratkiewicz
Jacek Gratkiewicz
|

Nelly Rokita: Przegrana PiS to przegrana Polaków

0
Podziel się:

Posłanka PiS uważa, że Polacy drogo zapłacą za poparcie udzielone Platformie.

Nelly Rokita: Przegrana PiS to przegrana Polaków
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bFeLlsQB

Money.pl: Pani poseł nie udało się wygrać. Ktoś popełnił błąd w kampanii?

*Nelly Rokita, posłanka PiS: *Właśnie w tej kampanii nie popełniliśmy żadnego błędu. Mało tego, pokazaliśmy klasę. Polacy dali się nabrać, może jeszcze się nie obudzili, albo pędzą pociągiem w tych starych wagonikach i wierzą w to, że Palikot ich uratuje. To jest błąd Tuska i PO, że wypromowali partię Palikota.

Jednak, mimo wielu słów krytyki, Platforma dość wyraźnie wygrała. Po raz pierwszy w historii III RP wygrała partia rządząca.

Bo Platforma prowadziła bardzo agresywną kampanię wyborczą. Wystarczy poczytać _ Gazetę Wyborczą _ z piątku. To przecież był jakiś koszmar, obłęd. My takiego języka nie używaliśmy. Było też bardzo dużo nieprawdy. Znowu Polacy dali się oszukać. To wielki sukces PO - gratuluję.

bFeLlsQD

Jarosławowi Kaczyńskiemu też Pani pogratuluje szóstej z rzędu wyborczej porażki? Może czas na zmiany?

Jarosław Kaczyński ma coraz większe prawo rządzić PiS-em, bo jest uczciwym człowiekiem i patriotą. Ta jego przegrana, tak naprawdę jest przegraną Polaków. Tych wszystkich którzy chcą walczyć o interes Polski.

Czyli Polacy sami jeszcze nie wiedzą, że wybierając PO popełnili błąd?

Moim zdaniem tak. Przypuszczam, że w swoim czasie bardzo drogo za to zapłacą.

bFeLlsQJ
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/10/t160778.jpg ) ] (http://www.money.pl/sekcja/wybory-2011/) Platforma zwycięża w wyborach. Palikot czarnym koniem Platforma Obywatelska zdobyła 39,6 proc. głosów. Na Prawo i Sprawiedliwość głosowało 30,1 proc. Polaków. W Sejmie znajdą się posłowie z pięciu partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/62/t20798.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/katastrofalny;wynik;sld;stracilismy;historyczna;szanse,76,0,932684.html) Fatalny wynik SLD. Napieralski na dywanik _ - Oczekuję na rozmowę z przewodniczącym, jak wszyscy członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej _- mówi Wojciech Olejniczak.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/115/t80755.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/prof;marian;noga;dla;money;pl;czas;na;radykalne;reformy,43,0,932651.html) Tak na wynik wyborów zareagują rynki Rząd PO-PSL ma teraz wszystko, co potrzebne, by szybko przeprowadzić reformę finansów publicznych - uważa znany ekonomista.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/251/t160763.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wlochy;palikot;niespodzianka;oddech;ulgi;w;europie,57,0,932665.html) Europa odetchnęła! Chwalą nas za wybór Włoskie media zwracają uwagę na to, że największą niespodzianką polskich wyborów jest rezultat Ruchu Palikota.
bFeLlsRe
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)