Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Nie chcą poprzeć odwołania Kopacz. "Polityczny misz-masz Kaczyńskiego"

0
Podziel się

Politycy SLD, PSL i PJN krytykują prezesa PiS.

Nie chcą poprzeć odwołania Kopacz. "Polityczny misz-masz Kaczyńskiego"
(PAP/Paweł Supernak)
bEgqPKaJ

PiS chce odwołać minister zdrowia Ewę Kopacz za prywatyzację szpitali. Złożenie wniosku o wotum nieufności wobec minister zapowiedział wczoraj w Rzeszowie Jarosław Kaczyński. Politycy SLD, PSL i PJN krytykują pomysły prezesa PiS.

Stanisław Żelichowski z Polskiego Stronnictwa Ludowego uważa, że zapowiedź Kaczyńskiego oznacza, iż prezes PiS _ pogubił się _.

POSŁUCHAJ STANISŁAWA ŻELICHOWSKIEGO:

Zdaniem europosła SLD Marka Siwca przed wyborami PiS będzie co tydzień próbowała odwoływać kolejnego ministra partii rządzącej. Polityk dodaje też, że pomysły z przeprowadzeniem referendum w sprawie prywatyzacji szpitali przy jesiennych wyborach jest niebezpieczny.

bEgqPKaL

POSŁUCHAJ MARKA SIWCA:

Negatywnie zapowiedź dymisji Ewy Kopacz i propozycję zwołania referendum dotyczącego prywatyzacji szpitali ocenia również prezydencki doradca Tomasz Nałęcz. _ - Patrzę na te propozycje z zażenowaniem _ - mówi minister w Kancelarii Prezydenta.

POSŁUCHAJ TOMASZA NAŁĘCZA:

Natomiast według Elżbiety Jakubiak z Polska Jest Najważniejsza prezes PiS prezentuje _ polityczny misz-masz _ i - jak powiedziała posłanka - nawet wyborcy Kaczyńskiego nie wiedzą, co dokładnie ma na myśli przewodniczący największej partii opozycyjnej.

bEgqPKaR

POSŁUCHAJ ELŻBIETY JAKUBIAK:

Prezes PiS chce odwołania minister Ewy Kopacz za komercjalizację szpitali. Według Jarosława Kaczyńskiego jednym z przejawów sprzecznej z solidarnością społeczną polityki rządu jest jego dążenie do prywatyzacji służby zdrowia. Dlatego prezes PiS chce dymisji minister Kopacz i będzie zbierał podpisy za przeprowadzeniem referendum w sprawie prywatyzacji placówek zdrowia.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/43/t95531.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pis;chce;odwolania;kopacz;i;referendum,45,0,829485.html) PiS chce odwołania Kopacz i referendum Jarosław Kaczyński stwierdził, że w sprawie komercjalizacji służby zdrowia głos muszą zabrać obywatele.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/96/t73824.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/referendum;w;sprawie;spolek;pis;rozwaza,81,0,813137.html) Referendum w sprawie spółek? PiS rozważa Partia uważa, że minister skarbu prowadzi bezmyślną i bezrefleksyjną polityką dotyczącą spółek strategicznych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/255/t138239.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/szydlo;ten;rzad;roztrwonil;dorobek;rzadu;kaczynskiego,135,0,818823.html) Szydło: Ten rząd roztrwonił dorobek rządu Kaczyńskiego Posłanka uważa, że gdyby do liczenia polskiego długu publicznego zastosowano metodologię Eurostatu, to próg ostrożnościowy 55 proc. PKB zostałby przekroczony.
bEgqPKbm
wiadomości
kraj
KOMENTARZE
(0)