Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Niecenzuralny wpis na Twitterze Miedwiediewa

0
Podziel się:

To dzieło technika, który zostanie za to ukarany.

Niecenzuralny wpis na Twitterze Miedwiediewa
(PAP/EPA)
bFfJHaSt

Kreml oświadczył, że wulgarny wpis na koncie prezydenta Dmitrija Miedwiediewa na Twitterze, skierowany pod adresem opozycji kontestującej zwycięstwo rządzącej partii w wyborach parlamentarnych, to dzieło technika, który zostanie za to ukarany.

_ - Dzisiaj w nocy na koncie Dmitrija Miedwiediewa pojawił się niewłaściwy retweet jednego z wpisów. Po sprawdzeniu ustalono, że pracownik odpowiedzialny za stronę techniczną konta w czasie planowej zmiany hasła dopuścił się niedopuszczalnej ingerencji w konto @MedvedevRussia _ - cytuje wyjaśnienia administracji prezydenckiej agencja ITAR-TASS. _ Winni zostaną ukarani _ - zapowiedział Kreml.

O godz. 0.33 w nocy na koncie prezydenta nad podziękowaniami za poparcie dla partii Jedna Rosja ukazała się kopia wpisu innego użytkownika - byłego deputowanego Jednej Rosji Konstantina Rykowa, który zwyzywał przeciwników prezydenta i premiera. Szybko wpis ten usunięto.

bFfJHaSv

_ - Dziś jest jasne, że człowiek, który napisał na swoim blogu "partia żuli i złodziei", jest tępym, p... baranem _ - napisał Rykow, który w przeszłości tworzył strony internetowe rosyjskim politykom.

Mianem _ partii żuli i złodziei _ określił rządzące ugrupowanie Jedna Rosja premiera Władimira Putina jeden z przywódców powyborczych protestów, znany bloger Aleksiej Nawalny. W powyborczy poniedziałek na opozycyjnym wiecu zarzucił władzom sfałszowanie wyborów. Wkrótce potem został aresztowany.

Czytaj więcej na temat Rosji w Money.pl

bFfJHaSW
wiadmomości
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)