Notowania

Niemcy w strachu przed terrorystami

Rząd zaostrzył środki bezpieczeństwa na terenie całego państwa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Władze Niemiec otrzymały informację o planowanym na koniec listopada zamachu terrorystycznym w tym kraju. W związku z tym rząd zaostrzył środki bezpieczeństwa na terenie całego państwa.

Poinformował o tym minister spraw wewnętrznych Thomas de Maiziere. Jak dodał, decyzja ta obowiązuje do odwołania. Według ministra wskazówki na zwiększone zagrożenie terrorystyczne są konkretne.

_ - Mamy powody do obaw, ale nie do histerii - _zapewnił de Maiziere na konferencji prasowej.

Wskazówki te pochodzą od zagranicznych służb. Władze mają informacje o terminie zamachu, ale nie o miejscu. W związku z tym zaostrzono środki bezpieczeństwa w całych Niemczech.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/94/t112222.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/znowu;ostrzegaja;przed;terrorystami;w;europie,213,0,686037.html) Znowu ostrzegają przed terrorystami w Europie Brytyjski MSZ szczególnie odradza podróże do Francji i Niemiec.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/123/t84603.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/brytyjski;rzad;boi;sie;atakow;cybernetycznych,34,0,694818.html) Brytyjski rząd boi się ataków cybernetycznych Wśród głównych zagrożeń bezpieczeństwa wymienia też terroryzm.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/15/t34319.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/terrorysci;w;arktyce;kanada;sie;boi,106,0,709738.html) Terroryści w Arktyce? Kanada się boi W ciągu ostatnich dziesięciu lat ludność kanadyjskiej Arktyki wzrosła o 16 proc.
Tagi: zagrożenie terrorystyczne, niemcy, wiadmomości, wiadomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz