Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory samorządowe 2010
06.11.2010 15:44

Olejniczak chce rządzić w Warszawie, bo ma wizję

Kandydat SLD zachęca warszawiaków do udziału w wyborach.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Kandydat SLD na prezydenta stolicy Wojciech Olejniczak chce zachęcać warszawiaków do udziału w wyborach samorządowych podróżując po mieście specjalnym autobusem i organizując przystanki na spotkania w różnych punktach miasta. *

Europoseł SLD zainaugurował akcję w sobotę na stołecznym placu Bankowym.

_ - Przez najbliższe dwa tygodnie chcemy wspólnie z moją rodziną i kolegami przemierzyć Warszawę wzdłuż i wszerz, odwiedzić jak największą liczbę miejsc i w bezpośredni sposób zachęcać mieszkańców miasta aby zechcieli pójść na wybory samorządowe _ - powiedział Olejniczak.

Wśród pasażerów autobusu, jak zapowiedział, mają znaleźć się w tym czasie m.in. poseł SLD Ryszard Kalisz, b. prezydent Aleksander Kwaśniewski, a także osoby ze świata kultury i sportu. Wyborcy będą mogli porozmawiać z Olejniczakiem i otrzymać ulotki m.in. na warszawskiej Pradze, bazarze na Kole i przystanku metra Centrum.

Kandydat Sojuszu przekonywał w sobotę, że najważniejsze jest by w czasie wyborów 21 listopada frekwencja była wysoka, bo to - jak mówił - umożliwi zmianę na stanowisku prezydenta Warszawy. Nawiązując do hasła wyborczego Hanny Gronkiewicz-Waltz - _ Zmiany na lepsze C.D.N. _, polityk stwierdził, że _ ciąg dalszy nie powinien nastąpić _.

_ - Chcę zostać prezydentem, bo mam wizję Warszawy, chcę ją zmienić tak abyśmy po czterech latach mogli powiedzieć: jesteśmy dumni z naszej stolicy _ - dodał. Jak mówił, chciałby oprzeć swoje rządy w stolicy na pięciu filarach - komunikacji, edukacji, służbie zdrowia, polityce mieszkaniowej i nowoczesnych technologiach.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/244/t115444.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/olejniczak;jak;obama;gasi;znicz;i;oglasza;koniec;zaloby,28,0,704796.html) Olejniczak jak Obama. Gasi znicz i ogłasza koniec żałoby Kandydat SLD zapowiada intensywną kampanię.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/249/t20729.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/olejniczak;czarnym;koniem;wyborow;w;stolicy,235,0,703211.html) Olejniczak "czarnym koniem" wyborów w stolicy? W Warszawie prawdopodobnie dojdzie do drugiej tury.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/24/t83736.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/palikot;zastanawia;sie;czy;poprzec;olejniczaka,180,0,698036.html) Palikot zastanawia się, czy poprzeć Olejniczaka Wydaje się dobrym kandydatem na prezydenta Warszawy - mówi były poseł PO.
Tagi: wybory samorządowe 2010, wybory, sld, olejniczak, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz