Notowania

olimpiada 2012
28.07.2012 12:26

Olimpiada w Londynie. Mamy pierwszy medal

Sylwia Bogacka zdobyła srebrny medal w strzelaniu z karabinku pneumatycznego.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Sylwia Bogacka zdobyła srebrny medal w strzelaniu z karabinku pneumatycznego. To pierwsza konkurencja podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie, w której zostały rozdane medale.

Polka, która wygrała eliminacje, w finale prowadziła przez dłuższy czas, by w dziewiątej kolejce spaść na trzecie miejsce. Ostatni strzał pozwolił jej jednak wyprzedzić Chinkę Dan Yu. Mistrzynią olimpijską została jej rodaczka Siling Yi.

Sylwia Bogacka jest zawodniczką ZKS Gwardia Zielona Góra. Jest żołnierzem Wojska Polskiego w stopniu starszego szeregowego.

Czytaj więcej w Money.pl
Sprzątał domy, by wystartować w Londynie Wielu amerykańskich olimpijczyków ma bardzo trudną sytuację finansową. Szczegółowy raport na ten temat zamieściła telewizja CNN.
Konkurent Obamy zalicza wpadki w Londynie Kandydat republikanów w amerykańskich wyborach prezydenckich wytknął Brytyjczykom niedociągnięcia w przygotowaniu Olimpiady.
Przyjechał rikszą na igrzyska w Londynie. Pokonał 60 tys. km! Wyprawa przez 16 państw wymagała od mężczyzny zmierzenia się z powodzią, przejazdu przez obszary nękane wojną i przekroczenia wysokich pasm górskich.
Tagi: olimpiada 2012, olimpiada, londyn, wiadomości, kraj, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz