Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Papież Franciszek odwołał audiencje. Co się stało?

0
Podziel się:

Watykan poinformował o "lekkiej niedyspozycji" papieża Franciszka, w rezultacie której odwołał on zapowiedziane na przedpołudnie audiencje.

Papież Franciszek odwołał audiencje. Co się stało?
(CPP / Polaris/East News)
bESiFzhh

Watykan poinformował o _ lekkiej niedyspozycji _ papieża Franciszka, w rezultacie której odwołał on zapowiedziane na przedpołudnie audiencje. Rzecznik Watykanu nie podał żadnych szczegółów.

W komunikacie wydanym przez watykańskie biuro prasowe jego dyrektor ksiądz Federico Lombardi napisał, że rano papież odprawił tradycyjną mszę w Domu świętej Marty. Następnie odwołał spotkania, które były w programie jego zajęć na ten dzień.

Przed wydaniem tego oświadczenia w rozmowie z dziennikarzami ksiądz Lombardi powiedział, że papież jest lekko przeziębiony.

bESiFzhj

W czwartek Watykan ogłosił, że odwołana została i przełożona na inny termin niedzielna wizyta Franciszka w sanktuarium maryjnym Divino Amore na peryferiach Rzymu, w trakcie której miał spotkać się z wiernymi z tamtejszej parafii i odprawić mszę. Wyjaśniono, że papież musi odpocząć przed trzydniową pielgrzymką do Ziemi Świętej, w którą wyruszy 24 maja.

Czytaj więcej w Money.pl

bESiFzhK
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)