Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Pięć ofiar po wybuchu w rafinerii na Syberii

0
Podziel się:

Do eksplozji doszło w rafinerii na Zabajkalu. W zakładzie było wtedy 18 ludzi.

Pięć ofiar po wybuchu w rafinerii na Syberii
(Walter Siegmund/GNU/Wikipedia)

Pięciu Chińczyków zginęło w wybuchu, do którego doszło w rafinerii na wschodzie Syberii - poinformowała rosyjska agencja ITAR-TASS, powołując się na lokalną prokuraturę.

Wybuch miał miejsce w pompowni. W znajdującej się w regionie Zabajkalu rafinerii przebywało wówczas 18 Chińczyków - poinformował rzecznik prokuratury.

- _ Nie wiemy, co się dzieje z pięcioma osobami, które były w centrum eksplozji. Najprawdopodobniej wszystkie zginęły _ - powiedział rzecznik.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/253/t79101.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/lotos;dla;rosjan;pawlak;nie;bylo;mowy,214,0,703446.html) Lotos dla Rosjan? Pawlak: Nie było mowy Wicepremier zaprzeczył jakoby rozmawiał o sprzedaży rafinerii, gdy podpisywano umowę gazową.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/167/t93095.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pozar;w;rosyjskiej;rafinerii;przyczyna;samozaplon,124,0,681340.html) Pożar w rosyjskiej rafinerii, przyczyną samozapłon Na skutek pożaru nikt nie został ranny. Rosyjskie służby przystąpiły do jego gaszenia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/97/t113505.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/unia-europejska/wiadomosci/artykul/rafineria;na;poludniu;francji;odblokowana,31,0,693279.html) Rafineria na południu Francji odblokowana Instalacje w Fos-sur-Mer były blokowane przez związkowców od wczoraj.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)