Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
duda
24.08.2010 13:45

Piotr Duda potwierdza: Chcę być szefem "Solidarności"

Związek nie powinien popierać żadnej partii.

Podziel się
Dodaj komentarz
(archiwum Śląsko-Dąbrowskiej "Solidarności")

Przewodniczący śląsko-dąbrowskiej _ Solidarności _ twierdzi, że związek nie powinien popierać żadnej partii. Będzie kandydował na stanowisko przewodniczącego związku.

_ - Jestem oficjalnym kandydatem. Poparła mnie struktura regionalna - _ oświadczył Duda w Polskim Radiu. _ - Nie zdecydowałem się osiem lat temu w Warszawie, ani cztery lata temu w Szczecinie, więc robię to teraz. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. _

Piotr Duda chce, by _ Solidarność _ brała udział w życiu politycznym, ale by nie popierała żadnej partii. Szef śląsko-dąbrowskiej _ Solidarności _ zastrzega, że nie znaczy to, że jak w przeszłości, związek nie powinien udzielać poparcia konkretnym, sprzyjającym pracownikom politykom.

POSŁUCHAJ PIOTRA DUDY:

NSZZ _ Solidarność _ wybierze przewodniczącego podczas trzydniowego zjazdu, który rozpocznie się 22 października we Wrocławiu.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/65/t20545.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/frasyniuk;nie;ma;solidarnosci;kazdy;ciagnie;w;swoja;strone,136,0,659848.html) Frasyniuk: Nie ma Solidarności, każdy ciągnie w swoją stronę
[ ( http://static1.money.pl/i/h/58/t104250.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/sniadek;zapowiada;walke;o;wladze;w;solidarnosci,147,0,657555.html) Śniadek zapowiada walkę o władzę w Solidarności Przewodniczący NSZZ Solidarność będzie znowu walczył o stanowisko.
Tagi: duda, solidarność, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz