Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Piraci uwolnili tunezyjskich marynarzy. Za okup

0
Podziel się:

22 członków załogi chemikaliowca bandery panamskiej, przetrzymywano prawie pięć miesięcy.

Piraci uwolnili tunezyjskich marynarzy. Za okup
(eunavfor.eu)
bETqADit

22 tunezyjskich członków załogi chemikaliowca bandery panamskiej, uprowadzonego w listopadzie ub.r. przez piratów u wybrzeży Somalii, odzyskało wolność po zapłaceniu okupu - poinformowała państwowa tunezyjska agencja prasowa TAP.

Według niej, 22 Tunezyjczyków _ zostało zwolnionych dziś rano i płynie morzem do Dżibuti. Doszło do tego po pomyślnych negocjacjach, prowadzonych przez rząd tunezyjski i zapłaceniu 2 mln dolarów okupu _.

Statek Hannibal I został porwany w trakcie rejsu z Suezu do Malezji z ładunkiem oleju jadalnego. Podawano wtedy, że wśród 31 członków załogi jest 23 Tunezyjczyków. Na razie nie jest jasne, czy marynarze innych narodowości również zostali uwolnieni.

bETqADiv
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/65/t129345.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/piraci;zabili;porwanych;amerykanow,15,0,776207.html) Piraci zabili porwanych Amerykanów Załoga uprowadzonego w piątek statku Quest nie żyje. Na pokładzie było czworo Amerykanów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/204/t129996.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dramatyczna;proba;odbicia;frachtowca,161,0,762785.html) Dramatyczna próba odbicia frachtowca Uprowadzony ponad tydzień temu frachtowiec, którym dowodził polski kapitan, wciąż jest w rękach piratów.
bETqADiW
wiadmomości
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)