Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

PiS pokaże film o Jarosławie Kaczyńskim

0
Podziel się:

Obraz pod tytułem Polska moich marzeń ma pokazać drogę polityczną prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

PiS pokaże film o Jarosławie Kaczyńskim
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bFeLogFx

Dziś w warszawskim Multikinie zostanie pokazany film o Jarosławie Kaczyńskim. Obraz pod tytułem _ Polska moich marzeń _ ma pokazać drogę polityczną prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Film będzie dołączony do ukazującej się w tym tygodniu książki. Prezes PiS zapewniał podczas konferencji w Centrum Programowym swojej partii, że wydanie tej książki i sfinansowanie filmu przez jedno z wydawnictw nie omija przepisów o finansowaniu kampanii wyborczej. Przypomniał, że kilka lat temu wydawnictwo, którego właścicielem jest Janusz Palikot, sfinansowało książkę Donalda Tuska.

- _ Ja zakładam, że w Polsce jest równość obywatelska _ - powiedział prezes Kaczyński.

bFeLogFz

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:

Prezes Kaczyński zapowiada, że występ w filmie nie będzie dla niego powrotem do aktorstwa. Dziennikarzom mówił, że przygoda z tym zawodem zakończyła się dla niego dawno.

- _ Ostatnią propozycję aktorską otrzymałem, gdy kończyłem studia. Poinformowałem tego pana, który chciał mnie zatrudnić telefonicznie, jakie mam gabaryty i sprawa się skończyła _ - powiedział prezes.

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:


bFeLogFF

Projekcja filmu o prezesie Kaczyńskim ma się rozpocząć o 17:30. Po 17:00 ma być dostępny także w internecie.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/131/t130691.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kluzik-rostkowska;przestrzega;przed;pis-em,253,0,920317.html) Kluzik-Rostkowska: Czekałam rok, by to mówić Według niej, prezes PiS kolejny raz cynicznie zmienia swój wizerunek.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/97/t157025.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prezes;kaczynski;przekona;mlodych;do;pis-u,11,0,920075.html) PiS kusi młodych: ulgi, tanie mieszkania... Jarosław Kaczyński przekonuje młodych, że głos na PiS to głos na marzenia, ale są to realne marzenia.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/97/t157025.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;dostep;do;sluzby;zdrowia;musi;byc;realny,81,0,919377.html) Kaczyński: W kryzysie tego nie mogę obiecać - Dostęp do państwowej służby zdrowia musi być realny - powiedział Jarosław Kaczyński.
bFeLogGa
KOMENTARZE
(0)