Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Platforma nie boi się stowarzyszenia Kluzik-Rostkowskiej

0
Podziel się:

Tomczykiewicz: Nie będzie współpracy z grupą frustratów odsuniętych od ucha prezesa. PSL otwarte na propozycje.

Platforma nie boi się stowarzyszenia Kluzik-Rostkowskiej
(PAP/Paweł Supernak)
bFeduwqJ

Według Platformy Obywatelskiej stowarzyszenie Joanny Kluzik-Rostkowskiej programowo zbliżone do PiS nie zagraża partii Donalda Tuska. _ - Nie zamierzamy współpracować z grupą frustratów - _mówi Tomasz Tomczykiewicz z PO.

Wczoraj wykluczona posłanka PiS ogłosiła powołanie własnej inicjatywy politycznej, w skład której weszli inni politycy kiedyś blisko związani z PIS-em - Adam Bielan, Elżbieta Jakubiak, Michał Kamiński, Paweł Poncyliusz i Marek Migalski.

Jak tłumaczy szef klubu PO Tomasz Tomczykiewicz otoczenie Joanny Kluzik-Rostkowskiej nie będzie zachęcać wyborców jego partii do oddania głosu na tę inicjatywę. Wykluczył też możliwość stworzenia w przyszłej kadencji koalicji ze środowiskiem związanym z Kluzik-Rostkowską.

bFeduwqL

POSŁUCHAJ TOMASZA TOMCZYKIEWICZA:

Tomasz Tomczykiewicz nie widzi także na scenie politycznej miejsca dla kolejnej formacji.

POSŁUCHAJ TOMASZA TOMCZYKIEWICZA:


Senator PO Mariusz Witczak powiedział, że w nowe przedsięwzięcie zaangażowane są osoby, które chciały zafałszować rzeczywistość w kampanii prezydenckiej.

bFeduwqR
*POSŁUCHAJ MARIUSZA WITCZAKA *

Dla ludowców stowarzyszenie to partner do rozmów

Poseł PSL Janusz Piechociński twierdzi, że stowarzysznie byłych i obecnych politków PiS jest dla ludowców partnerem do rozmowy. Jak mówi polityk, dla PSL-u Polska także jest najważniejsza.

POSŁUCHAJ JANUSZA PIECHOCIŃSKIEGO:

Janusz Piechociński dodaje, że jak na razie jest zbyt wcześnie, by stwierdzić czy Stowarzysznie Polska Jest Najważniejsza przekształci się w znaczącą siłę polityczną.

bFeduwqS
POSŁUCHAJ JANUSZA PIECHOCIŃSKIEGO:
Do założenia klubu parlamentarnego potrzebnych jest 15. posłów.
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/190/t116414.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/jakubiak;nazwa;stowarzyszenia;to;nie;problem,59,0,711739.html) Jakubiak: Nazwa stowarzyszenia to nie problem Stowarzyszenie pod nazwą "Polska jest najważniejsza" powstało już w październiku.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/198/t116422.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kluzik-rostkowska;nie;zmieni;sceny;politycznej,84,0,711764.html) Kluzik-Rostkowska nie zmieni sceny politycznej Joanna Kluzik-Rostkowska rejestruje stowarzyszenie o nazwie "Polska jest najważniejsza". Politycy z innych partii nie dają jej wielkich szans na zmianę sceny politycznej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/47/t45871.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/migalski;mozemy;stworzyc;nowa;partie;jesli;nie;my;to;kto,132,0,711556.html) Migalski: Możemy stworzyć nową partię. Jeśli nie my, to kto?
bFeduwrm
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)