Notowania

Platforma przekonała Marka Borowskiego?

- Jest bardzo duża szansa, że PO poprze byłego marszałka Sejmu w wyborach do Senatu - ujawnia Sławomir Neumann.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*_ - Były marszałek Sejmu ma startować jako kandydat niezależny do senatu i jest bardzo duża szansa że Platforma Obywatelska nie wystawi kontrkandydata w tym okręgu wyborczym i poprze właśnie Marka Borowskiego - _ mówi Money.pl Sławomir Neumann, poseł PO. Sam Borowski twierdzi, że o poparciu nic nie wie. *

Bartosz Arłukowicz dał sygnał lewicowym politykom do politycznych transferów? Choć marszałek Sejmu, Grzegorz Schetyna stanowczo zaprzecza, co innego twierdzi w rozmowie z Money.pl poseł Platformy Sławomir Neumann: _ - Jest jeszcze sporo osób w PiS, PJN i SLD które nie zgadzają się z tym opisem rzeczywistości który proponuje Kaczyński z Napieralskim. Polskę trochę inaczej pojmują i chcą z nami rozmawiać. Uważam że nie ma potrzeby ich tracić - _mówi poseł.

[ ( http://static1.money.pl/i/h/105/t124009.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/dwornik;pogromca;hazardu;zagral;va;banque,107,0,826731.html) Dwornik: Pogromca hazardu zagrał va banque
Kogo Platforma zaprasza do swoich szeregów? _ - Marek Borowski ma startować jako kandydat niezależny do Senatu i jest bardzo duża szansa że Platforma Obywatelska nie wystawi kontrkandydata w tym okręgu wyborczym i poprze właśnie Borowskiego - _ujawnia Neumann.

Sam marszałek Borowski ewentualnej współpracy z Platformą zaprzecza. _ - Nie prowadziłem żadnych rozmów w tej sprawie- _zastrzega w rozmowie z Money.pl. Z ewentualnego poparcia PO w wyborach do Senatu jest jednak zadowolony. _ - Bardzo mnie to cieszy. Publicznie mówiłem o tym że cieszyłbym się gdyby partie polityczne, o zbliżonych do moich poglądach, zechciały mnie poprzeć. Choć zależałoby mi także na poparciu SLD _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/129/t131969.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/napieralski;nie;boi;sie;tuska;i;arlukowicza,121,0,827257.html) Napieralski nie boi się Tuska i Arłukowicza Szef SLD Grzegorz Napieralski nie zastanawiał się jeszcze, czy w wyborach parlamentarnych będzie startował z listy w Warszawie czy w Szczecinie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/154/t131994.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/po;szykuje;przejecia;schetyna;zaprzecza,60,0,827196.html) PO szykuje przejęcia? Schetyna zaprzecza Marszałek Sejmu zapewnia, że Platforma Obywatelska nie ma żadnego planu przeciągania posłów na swoją stronę.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/245/t127477.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/wikinski;po;wycisnie;arlukowicza;jak;cytryne,97,0,826465.html) Wikiński: PO wyciśnie Arłukowicza jak cytrynę _ Fura, skóra i komóra _ przekonały naszego kolegę.
Tagi: wybory 2011, wybory, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz